Michael Douglas i Alan Arkin starzeją się razem w "The Kominsky Method". Jest zwiastun nowości Netfliksa

"The Kominsky Method" (Fot. Netflix)

Jak starzeć się z godnością w świecie, który zwariował na punkcie młodości? O tym będzie opowiadać serial "The Kominsky Method", w którym Arkin i Douglas zagrają duet staruszków z Los Angeles.

"Wiesz, budzę się każdego dnia i od razu tylko myślę o tym, jaka część mnie dziś nie działa" - mówi Norman Newlander (Alan Arkin) w zwiastunie "The Kominsky Method". "Tak, jesteśmy pasażerami na łódkach, które powoli toną" - odpowiada Sandy Kominsky (Michael Douglas).

Serial, w którym dwaj oscarowi aktorzy grają staruszków, to nowa komedia Chucka Lorre'a ("Teoria wielkiego podrywu"). 1. sezon będzie składał się z 8 odcinków, w których poznamy Sandy'ego Kominsky'ego (Douglas), kiedyś aktora, a teraz nauczyciela aktorstwa. Arkin wcieli się w jego długoletniego przyjaciela i zarazem agenta. Panowie mieszkają w Los Angeles i starają się przetrwać w świecie, który ma obsesję na punkcie młodości i piękna.

Oprócz Douglasa i Arkina w serialu pojawią się Nancy Travis ("Last Man Standing") i Sarah Baker ("Young Sheldon") w stałych rolach, a także Lisa Edelstein ("Dr House"), Emily Osment ("Young & Hungry"), Susan Sullivan ("Dharma & Greg"), Graham Rogers ("Atypical"), Ashleigh LaThrop ("Sirens"), Melissa Tang ("Mom"), Casey Brown ("Chance") i Jenna Lyng Adams w rolach powracających.

"The Kominsky Method" to drugi serial, który Chuck Lorre stworzył dla Netfliksa – pierwszym było "Disjointed" z Kathy Bates, które zostało skasowane po jednym sezonie. Premiera zaplanowana jest na 16 listopada.

the-kominsky-method-poster-key-art

REKLAMA