7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Sarah Hyland na zdjęciu promującym "Modern Family"

Sarah Hyland na zdjęciu promującym "Modern Family"

Cztery nowe ważne postaci w "Sons of Anarchy". Nowa miłość w "Modern Family". Serialowe gwiazdy w filmie Chrisa Colfera. Co jeszcze warto wiedzieć dziś rano?

1. Mnóstwo serialowych gwiazd w filmie Chrisa Colfera. Znany z "Glee" aktor napisał scenariusz i zagrał główną rolę w niezależnym filmie "Struck by Lightning". Nie brzmi zbyt ciekawie? A wiecie, kto pojawi się w tym filmie? Sarah Hyland ("Modern Family"), Christina Hendricks ("Mad Men"), Rebel Wilson ("Druhny"), Allison Janney ("West Wing", "Służące"), a także kilka nieco mniej znanych twarzy, które z łatwością rozpoznają fani amerykańskiej popkultury. Oraz oczywiście sam Chris. Trailer zobaczycie tutaj.

2. Taylor Kinney w pilocie "Chicago Fire". Znany z "Pamiętników wampirów" Taylor Kinney dostał główną rolę w pilocie serialu NBC o strażakach - "Chicago Fire". Zagra uzależnionego od adrenaliny porucznika Kelly'ego Severide'a. Na marginesie: Kinney podejrzewany jest o romans z Lady Gagą. Na pewno zagrał w jej teledysku.

3. Cztery nowe ważne postaci w "Sons of Anarchy". Taką informację podaje Spoiler TV za blogiem Kurta Suttera. W 5. sezonie "Synów Anarchii" pojawią się aż cztery nowe ważne postaci. Pierwsza to Damon Pope, postać, której pojawienie się było do przewidzenia po tym, co stało się w finale 4. serii. A kim będzie pozostała trójka? Kilka słów na ich temat tutaj.

4. Jean Smart w "The Smart One". Chodzi o pilota serialu Ellen DeGeneres i Portii de Rossi, który ostatnio jeszcze nie miał tytułu. Jean Smart zagra w nim matkę Portii, to znaczy Jude, jej postaci. Jude jest inteligentną i odnoszącą sukcesy kobietą, która musi pracować ze swoją głupszą, ale za to bardziej lubianą siostrą, Candy, byłą królową piękności i pogodynką, a obecnie panią burmistrz. Smart zagra matkę obu kobiet. Na marginesie: ciekawe, jak będzie prezentować się w tym serialu Portia de Rossi, która ma być "tą mądrą". Każą jej nosić gigantyczne okulary?

5. Scott Speedman w pilocie "Last Resort". Też macie wrażenie, że wymyśliłam tę rubrykę, żeby mieć gdzie pisać o pilotach? Uff... Scott Speedman ("Felicity") zagra obok Andre Braughera w dramacie ABC "Last Resort" o zbuntowanej załodze łodzi podwodnej, która ogłasza się najmniejszym państwem świata, posiadającym broń nuklearną. Jego postać ma się nazywać Sam Kendal, być moralnym człowiekiem i drugim po bogu na U.S.S. Nevada.

6. Z "House'a" do pilota "Ray Donovan". Peter Jacobson pojawi się w pilocie dramatu "Ray Donovan" stacji Showtime, opowiadającym o facecie, który potrafi rozwiązać każdy problem ludzi z elity Los Angeles.

7. Chłopak Sarah Hyland w "Modern Family". Matt Prokop, który jest facetem Sarah w prawdziwym życiu, zagra w "Modern Family". Kogo? Oczywiście nową miłość Haley. Oboje pojawią się też w filmie Chrisa Colfera, o którym przeczytacie w punkcie 1.