Veronica Lodge otwiera w Riverdale bar jak z czasów prohibicji. Zobaczcie zdjęcia z 3. odcinka 3. sezonu

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Pamiętacie ostatni odciek 2. sezonu "Riverdale"? Właśnie wtedy Veronica Lodge odkryła pewną tajemnicę swojego nowego "nabytku" – knajpy Pop's. Teraz pora rozwinąć temat.

Gdy Veronica Lodge (Camila Mendes) stała się właścicielką Pop's, odkryła pewną tajemnicę. Wyjawiła ją w finale 2. sezonu "Riverdale" – otóż w czasach prohibicji w piwnicy lokalu funkcjonowała tajna pijalnia. Ronnie stwierdziła, że przywróci ją do życia.

"Światowej klasy miejsce w stylu kabaretowym z wymyślnymi drinkami" - taka była pierwotna wizja nowej właścicielki baru. Miejsce kierownika zostało obiecane FP (Skeet Ulrich), tacie Jugheada Jonesa (Cole Sprouse). W 3. odcinku 3. sezonu "Riverdale" plany Veroniki zmaterializują się.

Na stronie ET Online zostały opublikowane pierwsze zdjęcia z pijalni Veroniki. Czuć w niej klimat starego Hollywood, a w tle słychać śpiew Ronnie i Josie – przynajmniej na to wskazują pierwsze dowody w postaci fotek.

Choć Veronica Lodge odnosi sukcesy jako młodziutka bizneswoman, w jej życiu prywatnym sprawy przedstawiają się w gorszym świetle. Jak zapewnia showrunner serialu, Roberto Aguirre-Sacasa, "Archie musi zmierzyć się z czasem spędzonym w poprawczaku i bardzo szybko pojawi się pytanie, czy jeśli Archie odejdzie, skończy się jego związek z Veroniką".

- Myślę, że oni naprawdę szaleją za sobą i są w sobie zakochani, i żadne z nich nie chce rozstania. Będą walczyć z tym i będą walczyć o to, by pozostać razem tak mocno, jak tylko potrafią. Pojawią się jednak pewne realia, których tak po prostu nie da się obejść - dodaje.

Kolejna porcja opowieści z Riverdale pojawi się na Netfliksie w czwartek, natomiast w 3. odcinku zobaczymy pijalnię Veroniki.

veronica lodge riverdale pijalnia

veronica lodge riverdale pijalnia

veronica lodge riverdale pijalnia

veronica lodge riverdale pijalnia