7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Peaky Blinders" (Fot. BBC)

0

Anya Taylor-Joy w obsadzie "Peaky Blinders". "The Rookie" sprzedane do 160 krajów. Michael K. Williams w nowym serialu HBO. A oprócz tego "Kroniki Times Square" i nie tylko.

1. Anya Taylor-Joy w obsadzie "Peaky Blinders". Aktorka znana m.in. ze "Split" pojawi się w 5. sezonie "Peaky Blinders". BBC wypuściło zdjęcie, ale bez informacji, kim będzie jej bohaterka.

peaky-anya5

2. "The Rookie" sprzedane do 160 krajów. Nowy serial ABC, w którym Nathan Fillion gra policjanta, został sprzedany na 160 rynków zagranicznych, w tym do Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, Włoch, a także Europy Środkowej. Niestety na razie nie mamy informacji o tym, która stacja będzie pokazywać "The Rookie" w Polsce.

3. Jonah Hill poprowadzi "Saturday Night Live". Jonah Hill będzie gospodarzem SNL 3 listopada.

4. Viacom uruchamia w Polsce serwis VoD. Usługa będzie nazywać się SVOD Paramount Play i na początku ma trafić do Play Now oraz do operatora Toya. Dostępne w niej będą m.in. seriale Comedy Central, jak "South Park", "Comedy Club" i "Inside Amy Schumer". Więcej tutaj.

5. Michael K. Williams w nowym serialu HBO. Omar Little wraca do HBO. Michael K. Williams zagra w "Lovecraft Country", produkowanym przez Jordana Peele'a. Serial oparty jest na książce pod tym samym tytułem, a głównym bohaterem jest weteran wojenny Atticus Black z lat 50., który jedzie przez Amerykę Jima Crowa wraz ze swoją przyjaciółką Letitią i wujkiem George'em. Cel to odnalezienie ojca. W obsadzie serialu znajdują się Jonathan Majors jako Atticus, Jurnee Smollett-Bell jako Letitia, Courtney B. Vance jako wujek George, a teraz dołączył Michael K. Williams jako ojciec Atticusa.

6. Amy Carlson w nowym serialu NBC. Aktorka znana z "Blue Bloods" pojawi się gościnnie w "The Village", serialu NBC, który ma wystartować na początku przyszłego roku.

7. Maggie Gyllenhaal broni Jamesa Franco. Maggie Gyllenhaal powiedziała w rozmowie z radiem SiriusXM, że "Kroniki Times Square" nie powinny zostać zakończone z powodu oskarżeń wobec Jamesa Franco. Ekipa serialu potraktowała oskarżenia bardzo poważnie, rozmawiano z każdą kobietą pracującą na planie i wszystkie zgodnie twierdziły, że Franco traktuje je z szacunkiem.