Co słychać u dwóch Howardów? "Odpowiednik" powraca z 2. sezonem – zwiastun i data premiery

"Odpowiednik" (Fot. Starz)

0

Jeszcze w tym roku wystartuje 2. sezon szpiegowskiego serialu "Odpowiednik". Zobaczcie, co zmieniło się u obu Howardów, funkcjonujących w dwóch tylko na pozór podobnych światach.

"Odpowiednik", stylowy serial szpiegowski telewizji Starz z J.K. Simmonsem w podwójnej roli, był jedną z najlepszych niespodzianek początku 2018 roku. Pewnym zaskoczeniem jest, że 2. sezon już jest właściwie gotowy – jak podaje TVInsider, premiera w USA zaplanowana jest na 9 grudnia. Informacji o polskiej dacie premiery w tym momencie nie ma, ale prawdopodobnie serial będziemy nadal mogli oglądać dzień po Amerykanach na HBO GO.

W 2. sezonie "Odpowiednika" zobaczymy, co się dzieje z dwoma podobnymi do siebie światami, po tym jak zamknięte zostaje przejście pomiędzy nimi. Każdy z Howardów (J.K. Simmons razy dwa) został uwięziony w świecie tego drugiego i musi nauczyć się w nim żyć. Howard Prime chodzi do pracy i mieszka z żoną, Emily, która jest świadoma, że to nie jest "jej" Howard. Howard Alpha jest tymczasem zamknięty w tajemniczym więzieniu, zwanym Echo, i całkiem odcięty od świata. W obu światach każdy z Howardów coraz bardziej zaczyna przypominać tego drugiego.

Oprócz znakomitego odtwórcy obu głównych ról w serialu powrócą Olivia Williams (Emily Silk), Harry Lloyd (Peter Quayle), Nicholas Pinnock (Ian Shaw) Nazanin Boniadi (Clare Quayle) i Sara Serraiocco (Baldwin). Dołączą do nich m.in. Betty Gabriel ("Westworld") jako agentka FBI Naya Temple i James Cromwell jako Yanek, enigmatyczny strażnik Echo.

Postać Cromwella zajmuje sporo miejsca w zwiastunie – to on ostrzega Howarda, że "twój odpowiednik żyje twoim życiem, wymazując twoje istnienie".

odpowiednik024

REKLAMA