Mädchen Amick wspomina, jak całowała się z Nate'em z "Plotkary". Młody aktor z wrażenia zapomniał tekstu

"Plotkara" (Fot. CW)

0

Ich pierwsza wspólna scena w "Plotkarze" polegała na zagraniu miłosnych igraszek w aucie. Ona była sporo od niego starsza i bardziej doświadczona, on z nerwów zapomniał tekstu.

Mädchen Amick, czyli dawna Shelly z "Twin Peaks", dzisiejszej młodzieży kojarzy się głównie z rolą Alice Cooper z "Riverdale". Jednak gdy cofniemy się do 2008 roku, przypomnimy sobie, że grała w "Californication" i "Plotkarze".

W młodzieżowym hicie telewizji CW wcieliła się w księżną Catherine Beaton, która wdała się w romans z Nate'em Archibaldem (Chace Crawford). Dzieliły ich nie tylko lata różnicy w wieku, ale i inne statusy związków - ona była mężatką.

Mädchen w programie Couch Surfing (PeopleTV) wspomina pierwsze wspólne sceny jej i Chace'a. Aktorzy od razu zostali rzuceni na głęboką wodę w postaci sceny miłosnych igraszek w samochodzie.

- Chace był taki uroczy! Był słodkim, dobrym chłopakiem. Moją pierwszą sceną z nim było siedzenie mu na kolanach i obściskiwanie się w samochodzie. Był tak zdenerwowany, że ciągle zapominał tekstu - wspomina.

Jednak Mädchen jako starsza i bardziej doświadczona aktorka wiedziała, jak przywrócić sytuacji właściwy kierunek. "Pocałowałam go, a potem nachyliłam się do jego ucha i wyszeptałam jego kwestię. To było takie słodkie" - dodaje. Ciekawe, czy ten zabieg ukoił nerwy młodego Crawforda.