8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Gods" (Fot. Starz)

Kristin Chenoweth o tym, czy ją jeszcze zobaczymy w "American Gods". Nowy sezon "Doktora Who" pod koniec listopada w Polsce. Ruszają zdjęcia do "Watchmen". A oprócz tego "Legends of Tomorrow", crossover Arrowverse i nie tylko.

1. Kristin Chenoweth o tym, czy ją jeszcze zobaczymy w "American Gods". Kristin Chenoweth potwierdziła, że nie zobaczymy jej w 2. sezonie "American Gods". Aktorka powiedziała, że zdecydowała się odejść, po tym jak ekipę serialu opuścił showrunner Bryan Fuller. "Nie mogłam wrócić bez niego. To nie byłoby właściwe" – oznajmiła.

2. Enrico Colantoni wraca do "Veroniki Mars". Enrico Colantoni, czyli serialowy Keith Mars, tata głównej bohaterki, pojawi się w nowej serii "Veroniki Mars".

3. Nowy sezon "Doktora Who" pod koniec listopada w Polsce. 26 listopada o godz. 18:30 na kanale BBC First wystartuje 11. sezon "Doktora Who" z Jodie Whittaker jako Trzynastą Doktor.

4. "Legends of Tomorrow" ma własny plan na tydzień z crossoverem. W grudniu zobaczymy kolejny crossover seriali Arrowverse, ale bez "Legends of Tomorrow". Showrunner serialu, Keto Shimizu, zapewnia jednak, że w "Legends of Tomorrow" też będzie się działo i będzie coś na kształt "crossovera z samymi sobą", w obrębie tego samego świata, ale w różnych okresach czasu.

5. A tak w crossoverze Arrowerse będzie wyglądać Superman. Stephen Amell wrzucił zdjęcie z Tylerem Hoechlinem w czarnej wersji kostiumu Supermana. Hoechlin pojawi się w crossoverze, we wszystkich trzech odcinkach.

6. Prequel Batmana ma już Alfreda Pennywortha i Thomasa Wayne'a. Telewizja Epix tworzy prequel Batmana, zatytułowany "Pennyworth". Główną rolę – przyszłego lokaja Batmana w młodszej wersji – zagra Jack Bannon. Z kolei Ben Aldridge ("Fleabag") wcieli się w Thomasa Wayne'a, który na początku jeszcze nie będzie ojcem Bruce'a. Akcja będzie osadzona w latach 60. w Londynie.

7. Martin Freeman będzie detektywem w nowym serialu ITV. Martin Freeman zagra detektywa w 6-odcinkowej produkcji "A Confession". Serial będzie oparty na prawdziwej sprawie morderstwa Sian O'Callaghan z 2011 roku.

8. Ruszają zdjęcia do serialu "Watchmen". Z tej okazji Damon Lindelof wrzucił na Instagram zdjęcie tajemniczej postaci.

REKLAMA