"Bodyguard" wreszcie w Polsce – netfliksowy zwiastun serialu, na punkcie którego zwariowali Brytyjczycy

"Bodyguard" (Fot. BBC)

Jak się robi porządny serial akcji? To najlepiej wiedzą w telewizji BBC. Wybuchowy "Bodyguard" z Richardem Maddenem pojawi się za tydzień na Netfliksie i z tej okazji mamy nowy zwiastun.

Wybuchy, pościgi, romanse i zwroty akcji o 180 stopni, czasem kilka razy na odcinek – "Bodyguard" od BBC to czyste szaleństwo. A będziecie je mogli zobaczyć od początku do końca w środę 24 października, kiedy to cały 6-odcinkowy sezon serialu wyląduje na Netfliksie.

Richard Madden (Robb Stark z "Gry o tron") gra w "Bodyguardzie" tytułową rolę – Davida Budda, weterana wojennego, a teraz członka oddziału RaSP (Royalty and Specialist Protection) londyńskiej policji. Jego zadaniem będzie ochrona kontrowersyjnej pani minister, Julii Montague (Keeley Hawes, "Line of Duty"), której polityka stoi w sprzeczności ze wszystkimi jego przekonaniami.

Czy David będzie w stanie dobrze wykonać swoje zadanie? Czy może wyznaczony do ochrony bohater stanie się największym zagrożeniem? W serialu, którego twórcą jest Jed Mercurio ("Line of Duty"), nic nie jest takie, jakim się wydaje, i za każdym rogiem widzów czeka twist. To miks akcyjniaka, dramatu psychologicznego i kilku innych gatunków, które połączono w niesamowicie wciągającą całość.

Naszą recenzję pierwszych odcinków "Bodyguarda" znajdziecie tutaj.

REKLAMA