8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Iron Fist" (Fot. Netflix)

Fani walczą o powrót "Iron Fista". Jeszcze większy spadek oglądalności "The Walking Dead". Powstaje spin-off serialu "Grimm". A oprócz tego "Opowieść podręcznej", crossover Arrowverse i nie tylko.

1. Fani walczą o powrót "Iron Fista". Fanowska petycja, aby przywrócić "Iron Fista", ma już prawie 25 tys. podpisów. Za zaangażowanie podziękował widzom showrunner 2. sezonu, M. Raven Metzner.

2. Jeszcze większy spadek oglądalności "The Walking Dead". 5 mln widzów i rating 2,0 – taką oglądalność miał "The Bridge", najnowszy odcinek "The Walking Dead". W porównaniu z premierą 9. sezonu serialowi spadło odpowiednio o 19% i 21%.

3. "Opowieść podręcznej" na kanale Stopklatka TV. 7 listopada o godz. 22:00 na Stopklatka TV wystartuje "Opowieść podręcznej". Serial będzie emitowany w środy o tej samej porze, po dwa odcinki tygodniowo. Będzie to premierowa emisja "Opowieści podręcznej" w telewizji ogólnodostępnej.

4. Powstaje spin-off serialu "Grimm". Serial pisze Melissa Glenn ("Iron Fist"), a bohaterką będzie kobieca wersja Grimma. W spin-offie pojawią się bohaterowie, których znamy, ale opierać się to będzie na zupełnie nowych postaciach, które będą rozwiązywać nowe tajemnice i przeżywać nowe przygody.

5. FOX zamawia reboot sitcomu "Alice". Diablo Cody ("One Mississippi") i Liz Astrof ("2 Broke Girls") tworzą nową wersję sitcomu "Alice" z lat 70. Bohaterką będzie gospodyni domowa z Long Island, która wreszcie zbiera się na odwagę i zostawia zdradzającego go męża. A następnie jedzie przez pół kraju do Arizony, do swojego nastoletniego syna, znajduje pracę jako kelnerka w przydrożnej knajpie i współpracownicy stają się jej nową rodziną.

6. Shalita Grant w obsadzie "Search Party". Aktorka znana z "NCIS: New Orleans" dostała rolę powracającą w 3. sezonie "Search Party". Zagra młodą prawniczkę, która zawsze wybierała drogę na skróty. Dziewczyna weźmie pro bono sprawę Dory i szybko okaże się, że ją to przerasta.

7. Jessica St. Clair w "Man With a Plan". Aktorka znana z "Playing House" pojawi się gościnnie w dwóch odcinkach sitcomu CBS.

8. Plakat crossovera seriali Arrowverse. Crossover zatytułowany "Elseworlds" wystartuje 9 grudnia.

arrowverse-poster-elseworlds

REKLAMA