"Nielegalni" będą wcześniej. Canal+ udostępni nowe odcinki nawet tydzień przed premierą

"Nielegalni" (Fot. Canal+)

Jeśli nie możecie się doczekać premiery "Nielegalnych", mamy dobrą wiadomość. Pierwsze trzy odcinki będzie można obejrzeć już w sobotę, a kolejne z tygodniowym wyprzedzeniem.

"Nielegalni" – nowy polski serial będący adaptacją szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego – debiutują w telewizji już w najbliższą niedzielę 21 października. Podwójna premiera w Canal+ o godz. 21:30 w ramach pasma odkodowanego. Jeśli jednak jesteście abonentami nc+ z dostępem do Canal+, obydwa odcinki, a także kolejny, który w telewizji zadebiutuje za tydzień, będziecie mogli obejrzeć już dzień wcześniej za pomocą sieci.

Trzy odcinki "Nielegalnych" pojawią się w sobotę 20 października o godz. 18:00 w serwisach nc+ GO TV i nc+ GO w ramach kolekcji CANAL+ VOD. Zaś w każdą kolejną sobotę już od godz. 20:00, abonenci platformy nc+, będą mogli zobaczyć nowe odcinki serialu z ponad tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do premiery antenowej.

"Nielegalni" znajdą się również w ramach oferty Player+. Pierwsze trzy odcinki trafią na tę platformę w niedzielę 21 października o godz. 23:20. Każdy kolejny będzie pojawiał się w serwisie z tygodniowym wyprzedzeniem, zaraz po emisji poprzedniego odcinka na antenie Canal+.

Z kolei widzowie bez wykupionego abonamentu Canal+ będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek za darmo przez tydzień od 22 października na stronie nielegalni.canalplus.pl oraz w nc+ GO. Będzie on dostępny również w serwisie onet.pl oraz w Player+ bez potrzeby rejestracji konta już 21 października od godz. 22:30.

Akcja "Nielegalnych" będzie się rozgrywać w Warszawie, Stambule, Sztokholmie oraz Mińsku. Serial opowie historię Konrada Wolskiego (Grzegorz Damięcki), szefa elitarnej komórki polskiego wywiadu, który przejmując w Stambule białoruskiego handlarza bronią, dowiaduje się o planowanym w Szwecji zamachu terrorystycznym. A potem sprawy skomplikują się jeszcze bardziej.

Scenariusz "Nielegalnych" napisali Maciej Kubicki, Bartosz Staszczyszyn i Dorota Jankojć-Poddębniak, a reżyserami są Leszek Dawid i Jan P. Matuszyński. W obsadzie znajdują się Agnieszka Grochowska ("Obce niebo"), Sylwia Juszczak ("Odwróceni"), Filip Pławiak ("Czerwony pająk"), Adam Woronowicz ("Pakt"), Tomasz Schuchardt ("Cicha noc"), Ireneusz Czop ("Pokłosie"), Jan Frycz ("Baby blues"), Arkadiusz Detmer ("Symetria"), Andrzej Seweryn ("Ostatnia rodzina"), Synnøve Macody Lund ("The Girl in the Spider's Web"), Sergey Frolov i Fatima Gorbenko.

REKLAMA