Nowe zdjęcia z odcinka "Riverdale" o rodzicach. Ależ oni wszyscy świetnie wyglądają!

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Odcinek "Riverdale", w którym główni bohaterowie wcielą się w nastoletnie wersje swoich rodziców, był zapowiadany od wakacji. Wkrótce premiera, a tymczasem mamy kolejną serię świetnych zdjęć.

W 3. sezonie "Riverdale" cofniemy się w czasie do szkolnych lat rodziców głównych bohaterów serialu. W odcinku "The Midnight Club" odbędziemy podróż w stylu "The Breakfast Club", by spotkać się z Alice, Hermione, FP, Fredem i całą resztą w nastoletnim wydaniu. W ich role wcielą się główni aktorzy.

Nowe zdjęcia dają naszej wyobraźni pole do popisu. Czy dobrze widzimy, że młody FP robi podchody do Hermione? I co dzieje się między Alice a Fredem Andrewsem? Czy między tatą Kevina a mamą Josie od zawsze iskrzyło?

Na uwagę zasługuje charakteryzacja bohaterów - spójrzcie tylko na włosy KJ Apy! Czy nie tę samą fryzurę nosił jego serialowy ojciec, Luke Perry, wcielając się w Dylana w "Beverly Hills 90210"? Za to Lili Reinhart wygląda niczym Shelly z "Twin Peaks". Ta kultowa postać była grana przez Mädchen Amick, riverdale'ową Alice Cooper.

Przypomnijmy, nasi bohaterowie będą szukać powiązań między grą Gryfons & Gargoyles – tutejszym odpowiednikiem Dungeons & Dragons – i tajemniczymi morderstwami, które miały miejsce zarówno w przeszłości, jak i w teraźniejszości.

Odcinek "The Midnight Club" pojawi się na Netfliksie 8 listopada.

riverdale_2

riverdale_3

riverdale_4

riverdale_5

Riverdale sezon 3 odcinek 4

riverdale_6

riverdale_7

riverdale_8

riverdale_9

riverdale-season-3-photos-8