8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Designated Survivor" (Fot. ABC)

"Manifest" z zamówieniem na trzy dodatkowe odcinki. Nowe twarze w 3. sezonie "Designated Survivor". Derek Mio w 2. sezonie "Terroru". A oprócz tego "Wikingowie", podwójna rola Marka Ruffalo i nie tylko.

1. "Manifest" z zamówieniem na trzy dodatkowe odcinki. Telewizja NBC zamówiła trzy dodatkowe odcinki serialu "Manifest". To oznacza, że 1. sezon będzie liczyć 16 odcinków.

2. Anthony Edwards i Julie White w 3. sezonie "Designated Survivor". Anthony Edwards zagra szefa personelu prezydenta Kirkmana, a Julie White menedżerkę jego kampanii.

3. Derek Mio w 2. sezonie "Terroru". Derek Mio zagra Chestera Nakayamę, syna japońskich imigrantów w USA, któremu marzy się kariera w armii. W trakcie 2. sezonu "Terroru" zobaczymy, jak ten bohater przemienia się z naiwnego dzieciaka w bohatera wojennego. Serial AMC w 2. sezonie opowie o amerykańskich obozach internowania dla osób japońskiego pochodzenia w czasie II wojny światowej. Sezon stworzą Alexander Woo ("True Blood") i Max Borenstein ("Kong: Skull Island"), a pierwszy odcinek wyreżyseruje Josef Kubota Wladyka ("Narcos").

4. Netflix skasował "All About The Washingtons". Serial został skasowany po jednym sezonie.

5. Nowy zwiastun powrotu "Wikingów". Premiera sezonu 5B planowana jest na 28 listopada.

6. Mark Ruffalo zagra braci bliźniaków w nowym miniserialu HBO. HBO zamówiło miniserial "I Know This Much Is True" na podstawie książki Wally'ego Lamba. Serial będzie rodzinną sagą, opowiadającą o zdradzie, poświęceniu i wybaczeniu. W centrum uwagi znajdą się dwaj bracia bliźniacy – Dominick i Thomas Birdsey. To właśnie w nich wcieli się Mark Ruffalo. 6-odcinkowy serial napisze i wyreżyseruje Derek Cianfrance ("Blue Valentine").

7. Kolejne znane twarze pojawią się w "Murphy Brown". Bette Midler, Brooke Shields, John Larroquette, Katie Couric i Peter Gallagher wystąpią gościnnie w sitcomie "Murphy Brown".

8. Świetny plakat 3. sezonu "Daredevila". Nowe odcinki "Daredevila" są już dostępne w serwisie Netflix, tutaj znajdziecie naszą recenzję. Tymczasem Netflix wypuścił jeszcze jeden plakat, a także informację, że w serialu pojawi się Peter Halpin jako Theo Nelson, brat Foggy'ego.

daredevil-season-3-poster-red-black-costume-1139491

REKLAMA