10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Luke Cage" (Fot. Netflix)

"Luke Cage" skasowany przez Netfliksa. CBS zamawia pełne sezony trzech seriali. W "Supergirl" pojawi się Lex Luthor. Matthew Broderick ma kilka nowych ról. A oprócz tego "Doktor Who" i inne seriale.

1. "Luke Cage" skasowany. Netflix skasował "Luke'a Cage'a" po dwóch sezonach. Decyzja przyszła w momencie, kiedy już trwały prace scenarzystów nad 3. sezonem. Deadline podaje, że pojawiły się różnice pomiędzy ekipą serialu a Netfliksem i Marvelem. Netfliksowi nie podobały się pierwsze szkice scenariuszy, a poza tym próbował doprowadzić do skrócenia sezonu z 13 do 10 odcinków. Efektem była zakulisowa wojna i próba wyrzucenia osób odpowiedzialnych za produkcję, co w końcu doprowadziło do decyzji o skasowaniu serialu.

2. CBS zamawia pełne sezony trzech seriali. "God Friended Me", "Neighborhood" i "Magnum" dostały zamówienie na pełny sezon.

3. "The Cool Kids" z zamówieniem na pełny sezon. FOX zamówił 22-odcinkowy sezon sitcomu "The Cool Kids".

4. "Station 19" także dostaje zamówienie. Spin-off "Chirurgów" będzie mieć dłuższy 2. sezon, składający się z 22 odcinków.

5. Azie Tesfai w obsadzie "Supergirl". Aktorka znana z "Jane The Virgin" pojawi się w "Supergirl" w roli Kelly Olsen, siostry Jamesa.

6. W "Supergirl" pojawi się także Lex Luthor. Ikoniczny złoczyńca pokaże swoją nową twarz w 4. sezonie.

7. Matthew Broderick w "The Conners" i nie tylko. Matthew Broderick zadebiutuje w halloweenowym odcinku "The Conners" w roli nowego chłopaka Jackie. Poza tym zobaczymy go w 3. sezonie "Better Things" i w "Daybreak", nowym serialu Netfliksa. Oparty na powieści graficznej Briana Ralpha "Daybreak" opowiadać będzie o 17-latku szukającym swojej dziewczyny w postapokaliptycznej Kalifornii. Broderick zagra dyrektora szkoły.

8. Charlie Collier nowym szefem telewizji FOX. Gary Newman odchodzi z FOX-a, nowym CEO będzie Charlie Collier.

9. Joshua Basset w "High School Musical". Joshua Basset ("Stuck in the Middle") dostał rolę Ricky'ego w serialu "High School Musical: The Musical" Disneya.

10. Tak prezentuje się nowa TARDIS. Telewizja BBC wypuściła wideo z prezentacją, a także zdjęcia, prezentujące różne pomysłowe szczegóły – galeria tutaj.

REKLAMA