Czy Brianna pójdzie w ślady matki? Nowy zwiastun 4. sezonu "Outlandera" zapowiada kolejne twisty i przygody

"Outlander" (Fot. Starz)

Witajcie w nowym wspaniałym świecie. Nowy zwiastun 4. sezonu serialu "Outlander" to zapowiedź amerykańskich przygód Jamie'ego i Claire Fraserów, a także kolejnych podróży w czasie.

Każdy sezon serialu "Outlander" to nowa, ekscytująca podróż i idąca w parze z nią zmiana otoczenia. W 4. sezonie, będącym adaptacją książki "Jesienne werble" Diany Gabaldon, Jamie i Claire zaczną nowe życie w XVIII-wiecznej Ameryce – krainie pięknej, ale i pełnej zagrożeń.

Twórcy zapowiadają nowy start dla Fraserów, a także kolejne niebezpieczeństwa, ekscytujące przygody i oczywiście sceny miłosne. Przewijać się będą z jednej strony poważne tematy, jak niewolnictwo, prawa kobiet i okropne traktowanie rdzennych Amerykanów przez rząd, a z drugiej nie zabraknie typowo przygodowych elementów, jak piraci czy inni podróżnicy w czasie.

Nowy zwiastun sugeruje, że do tego ostatniego grona dołączy także Brianna. Nieustraszona córa Fraserów wybierze się w niebezpieczną podróż, po tym jak przeczyta w jednym ze źródeł historycznych o śmierci swoich rodziców podczas amerykańskiej rewolucji.

W serialu pojawią się nowi bohaterowie, przede wszystkim ciotka Jocasta (Maria Doyle Kennedy z "Orphan Black"), krewna Jamie'ego, która zna go od dziecka; niesławny pirat i przemytnik, Stephen Bonnet (Ed Speelers z "Downton Abbey"); oraz niewolnik o imieniu Ulysses (Colin McFarlane z "Mrocznego rycerza"). Będą także także przedstawiciele jednego z indiańskich plemion.

4. sezon serialu "Outlander" będzie liczyć 13 odcinków. Premiera w USA 4 listopada. A poniżej możecie zobaczyć jeszcze jeden materiał zza kulis – Caitriona Balfe i Sam Heughan opowiadają o wyzwaniach, przed którymi staną Claire i Jamie.

REKLAMA