8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

Finałowy sezon "Jane the Virgin" w styczniu. Paloma Faith w serialu "Pennyworth". Dorian Gray będzie kobietą w nowym serialu CW. A oprócz tego kolejne nowe projekty i nie tylko.

1. Finałowy sezon "Jane the Virgin" w styczniu. Informacja na razie jest nieoficjalna – podała ją twórczyni serialu na Twitterze.

2. Paloma Faith w serialu "Pennyworth". "Pennyworth" to serial o słynnym kamerdynerze Batmana, osadzony w latach 60., jeszcze przed narodzinami Bruce'a Wayne'a. Paloma Faith zagra główny czarny charakter, sadystyczną i wygadaną Bet Sykes.

3. Dorian Gray będzie kobietą w nowym serialu CW. Marisa Coughlan ("Super Troopers 2") i Len Goldstein ("Hart of Dixie") tworzą komedię "Dorian" dla CW, w której zobaczymy kobiecą wersję Doriana Graya.

4. Wielki Ptak przechodzi na emeryturę. Caroll Spinney, oryginalny Wielki Ptak z "Ulicy Sezamkowej", po 49 latach odchodzi z programu.

5. Scenarzyści "Will & Grace" piszą czarną komedię. Jordan Reddout i Gus Hickey ("Will & Grace") tworzą razem z Bradem Silberlingiem czarną komedię "No Hard Feelings" dla telewizji CW. Bohaterami będzie grupka przyjaciół, planujących zemstę na rywalu ze studiów, który zaatakował jednego z nich i nie poniósł konsekwencji.

6. Producenci "The Cry" stworzą kolejną adaptację książki Helen FitzGerald. Firma Synchronicity Films, odpowiedzialna za "The Cry", zabezpieczyła prawa do "Australia Day", nowej książki FitzGerald, która ma się ukazać w 2020 roku.

7. "Property Brothers" jako sitcom FOX-a. Jonathan i Drew Scott, czyli panowie z programu "Property Brothers", będą bohaterami serialu "It Takes Two". Serial stworzą Jon i Josh Silbermanowie ("Living Biblically"), a Scottowie będą producentami.

8. Konkurs z serialem "Tu i teraz". Na naszym Facebooku jest nowy konkurs – z serialem "Tu i teraz" na DVD. Zapraszamy!

REKLAMA