Witajcie w wampirzej szkole w Mystic Falls. "Legacies" ma nowe zapowiedzi i plakat

"Legacies" (Fot. CW)

0

Hope Mikaelson i jej znajomi będą bohaterami nowego spin-offu "Pamiętników wampirów" i "The Originals". Zobaczcie, jakie niebezpieczne przygody czekają ich w szkole w Mystic Falls.

"Legacies" to nowy spin-off "The Originals" i "Pamiętników wampirów", w którym zobaczymy kolejne pokolenie osób z nadprzyrodzonymi mocami. Akcja nowego serialu będzie się dziać w Mystic Falls, w The Salvatore School for the Young and Gifted. Do szkoły prowadzonej przez Alarica Saltzmana uczęszczać będzie córka Klausa Mikaelsona, 17-letnia Hope, a także bliźniaczki Alarica i Caroline, Lizzie i Josie, oraz inne dzieciaki, jak tajemniczy Landon Kirby.

Głównym motywem w ich historii będzie wewnętrzna walka dobra ze złem, toczona przez serialowe dzieciaki. Czy młode czarownice, wampiry i wilkołaki zostaną bohaterami na miarę własnych marzeń? A może wręcz przeciwnie – podążą mroczną ścieżką zgodnie ze swoją naturą?

W "Legacies" grają m.in. Danielle Rose Russell, Jenny Boyd, Kaylee Bryant, Quincy Fouse i Aria Shaghasemi, pojawiać się też będzie Matt Davis jako Alaric. Nie spodziewajcie się Eleny Gilbert ani Damona Salvatore, ale nawiązań do wampirzego serialu-matki z pewnością nie zabraknie. Zwłaszcza że za sterami "Legacies" znajduje się ekipa "Pamiętników wampirów" i "The Originals" - Julie Plec, Brett Matthews, Leslie Morgenstei oraz Gina Girolamo.

Polska premiera w HBO GO zaplanowana jest na 26 października – dzień po starcie w USA. Polski tytuł serialu to "Wampiry: Dziedzictwo".

LEGACIES