Serial "Ty" z Pennem Badgleyem ma polską datę premiery. W tym roku spędzimy święta ze stalkerem

"Ty" (Fot. Lifetime)

Dan z "Plotkary" powraca w serialu "Ty" telewizji Lifetime, który w Polsce będzie na platformie Netflix. Data premiery właśnie została podana – i niestety jeszcze trochę musimy poczekać.

"Ty" to nowy thriller psychologiczny, którego twórcami są Greg Berlanti i Sera Gamble. Serial, oparty na książce Caroline Kepnes pod tym samym tytułem, to XXI-wieczna historia miłosna, która zadaje pytanie: "Co zrobiłbyś dla miłości?". Kiedy Joe, błyskotliwy właściciel księgarni, spotyka Beck, aspirującą pisarkę, jego odpowiedź staje się jasna: wszystko.

Internet i media społecznościowe pomagają mu zdobyć najbardziej intymne szczegóły z życia dziewczyny i zbliżyć się do niej. Zauroczenie szybko przeradza się w obsesję, a Joe konsekwentnie pozbywa się każdej przeszkody – i osoby – która stanie mu na drodze do celu.

Główne role grają Penn Badgley ("Plotkara") i Elizabeth Lail ("Once Upon a Time"). W obsadzie są także Shay Mitchell, Luca Padovan, Zach Cherry i gościnnie John Stamos. Amerykańska premiera już za nami, a polską wyznaczono na 26 grudnia.

REKLAMA