9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Happy Endings"

"Happy Endings"

Colin Hanks w "Happy Endings", "Terra Nova" w TVP1, Quinn z "Glee"... nie powiemy gdzie. A poza tym newsy na temat takich seriali, jak "30 Rock", "The Big Bang Theory", "Cougar Town".

1. Colin Hanks w "Happy Endings". W odcinku "Happy Endings", który zostanie wyemitowany 7 marca", zobaczymy Colina Hanksa. Szczegóły na temat występu i zdjęcie Colina z Zacharym Knightonem znajdziecie w TV Guide.

2. "Terra Nova" wiosną w TVP. Zapewne wiecie już, że wiosną w ramówce telewizyjnej Jedynki znajdzie się "Terra Nova" Spielberga. Jest już dokładna data premiery: 4 kwietnia, środa, godz. 20:25.

3. Z "The Good Wife" do "Chicago Fire". Monica Raymund, którą znamy z drugoplanowej roli w "The Good Wife" zagra w pilocie "Chicago Fire" telewizji NBC. Jej postać, Gabriella, będzie szybko myślącą i nieustraszoną ratowniczką medyczną, niezwykle oddaną swojej pracy.

4. Weird Al Yankovic w "30 Rock". Weird Al Yankovic na Twitterze zamieścił zdjęcie z Tiną Fey i Scott Adsitem z "30 Rock" i ogłosił, że wpadnie w gości do tego serialu. Yankovic prawdopodobnie zagra siebie samego.

5. Jak wyglądałaby obsada "The Big Bang Theory" jako załoga "Firefly"? Cóż, jedni lepiej, drudzy gorzej. Wszystkich zobaczycie tutaj.

6. Quinn z "Glee" na wózku inwalidzkim. Fani zapewne już wiedzą, że scenarzyści nie dadzą zginąć piękności z "Glee". Pojawiły się zakulisowe zdjęcia, na których Quinn jest na wózku inwalidzkim. Co o nich myślicie?

7. Co słychać w pilotach? Ashley Tisdale dostała główną rolę w nadal niezatytułowanym projekcie Louisa C.K. opowiadającym o grupie młodych ludzi, która stara się realizować marzenia w tych trudnych czasach. Tisdale zagra Petrę, piękną, sarkastyczną asystentkę nowojorskiego projektanta ubrań w stylu vintage. Tyler Labine ("Mad Love") wystąpi w komedii "Animal Kingdom", Chris Egan ("Kings") w "Pięknej i Bestii" ABC, a Ken Olin z "Braci i sióstw" w dramacie "Americana".

8. "Cougar Town" zagrożone skasowaniem? Niestety, to możliwe. Oglądalność serialu wciąż spada - 4,45 mln widzów przy współczynniku 1,7 to marny wynik. I chyba już lepiej nie będzie.

9. 244 seriale, które zniknęły z ramówki FOX-a, podczas gdy "Simpsonowie" wciąż trwali. Taką listę, przygotowaną z okazji 500. odcinka "Simpsonów znajdziecie tutaj. Jest na niej mnóstwo seriali, które były niezwykle popularne, jak "Beverly Hills 90210", "Ally McBeal" czy "Różowe lata 70.".