"Rozczarowani" z 2. sezonem. Netflix przedłuża serial animowany aż do 2021 roku!

"Rozczarowani" (Fot. Netflix)

0

Nowa kreskówka twórcy "Simpsonów" – Matta Groeninga – otrzymała od Netfliksa spore zamówienie. Już za rok "Rozczarowani" powrócą z drugą połową 1. sezonu, a to nie koniec.

Podobały Wam się przygody księżniczki Bean i jej kompanów? W takim razie ucieszy Was fakt, że szybko się z nią nie rozstaniecie. Bohaterka "Rozczarowanych", serialu animowanego autorstwa Matta Groeninga ("Simpsonowie", "Futurama"), wróci na Netfliksa już w przyszłym roku, a także rok później i kolejny.

Najkrócej rzecz ujmując: Netflix zamówił 20-odcinkową 2. serię "Rozczarowanych", ogłaszając zarazem, że co roku będzie wypuszczana połowa sezonu. Czyli w 2019 roku zobaczymy drugą część 1. sezonu, a w latach 2020 i 2021 podzielony na pół sezon numer 2 (za każdym razem pojawi się 10 nowych odcinków).

Liczymy, że wraz z tym sporych rozmiarów zamówieniem, przyjdzie poprawa jakości serialu, który w pierwszej połowie debiutanckiego sezonu zebrał raczej mieszane recenzje (także na Serialowej). Nie wątpimy bowiem, że przesadzająca z alkoholem księżniczka Bean (której głosu użyczyła Abbi Jacobson), elf Elfo (Nat Faxon) i demon Luci (Eric Andre), mają potencjał na znacznie ciekawszą historię.