Czarny kot na czarnym dywanie – nietypowe zdjęcia z uroczystej premiery "Chilling Adventures of Sabrina"

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Podczas premiery "Chilling Adventures of Sabrina" w Los Angeles aktorzy pozowali na czarnym dywanie. Był obecny także czarny jak smoła kocur, wcielający się w Salema.

Premierę "Chilling Adventures of Sabrina" na małym ekranie poprzedziło spotkanie z aktorami, które miało miejsce w zeszły piątek w Los Angeles. Na czarnym dywanie - tematycznym i idealnie wpisującym się w mroczny klimat serialu - zaroiło się od gwiazd. I używając tego słowa, nie mamy na myśli tylko ludzkich aktorów. W tym przypadku prawdziwą gwiazdą, która egoistycznie zagarnęła dla siebie zainteresowanie mediów i jeszcze wygrzała się w blasku fleszy, był czarny kocur.

Mowa oczywiście o jednym z pięciu odtwórców roli Salema. Shaq, Boomer, Edward, Trevor i Bobby - oto imiona kocich aktorów, którzy wcielili się w towarzysza Sabriny (Kiernan Shipka). Na premierze zjawił się tylko jeden, a więcej zdjęć zobaczycie w galeriach poniżej (przesuwając za pomocą strzałek albo klikając posty i przechodząc na Instagram).

O tym, jak wyglądała praca z kocurami (kocie aktorki nie były brane pod uwagę), opowiedział Ian Doig, koci trener.

- Shaq naprawdę udźwignął ciężar zadania, jest niesamowity. Przez większość zdjęć koty siedzą na planie, a on toleruje wszystko, co się na nim dzieje, dlatego nie było sensu zastępować go innym kotem. Jeśli natomiast scena wymagała od sierściucha przemieszczenia się z punktu A do punktu B, do akcji wkraczał Trevor. Trevor to nasz gość, dosłownie skoczyłby dla nas w ogień. W pewnym sensie to taki wariat - powiedział.

Wspólnego języka z odtwórcami roli Salema nie mogła znaleźć Kiernan Shipka, która cierpi na alergię na te zwierzęta. Jednak biorąc pod uwagę, że na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie czarnego kocura, należy zastanowić się, czy stwierdzenie "pierwsze koty za płoty" nie będzie idealne do opisania tej relacji.

Wyświetl ten post na Instagramie.

5 Days #caos

Post udostępniony przez Kiernan Shipka (@kiernanshipka)

Premiera "Chilling Adventures of Sabrina" w serwisie Netflix 26 października.