6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Oglądalność "The Walking Dead" dalej spada. Polski "Weekend Update" wraca w najbliższą sobotę. Klingoni wracają do klasycznego wyglądu w "Star Trek: Discovery". A oprócz tego "Klika", Netflix i nie tylko.

1. Oglądalność "The Walking Dead" dalej spada. 5 mln widzów i rating 1,94 – "The Walking Dead" zaliczyło kolejny spadek oglądalności w tym tygodniu. W demo serialowi spadło o 50% w porównaniu z 3. odcinkiem poprzedniego sezonu.

2. Data premiery spin-offu "The Fosters". "Good Trouble", czyli spin-off "The Fosters" o Callie i Marianie, wystartuje 8 stycznia.

3. Polski "Weekend Update" wraca w najbliższą sobotę. 27 października do serwisu Showmax powróci "SNL Polska - Weekend Update". Program dzień później obejrzą widzowie Telewizji WP. W planach jest 10 odcinków. Na razie nie ma informacji o powrocie całego "SNL Polska", wraca tylko ten jeden segment.

4. Czy Netflix dzieli użytkowników według rasy? Blogerka Stacia L. Brown zasugerowała, że Netflix manipuluje użytkownikami, podrzucając osobom czarnoskórym inne materiały graficzne w rekomendacjach. Na czym polega trik? Eksponowane są czarnoskóre osoby występujące w danym filmie albo serialu na drugim planie. Na przykład widoczni na obrazku Leonard Ouzts i Blaire Brooks, grający małe role w filmie "Like Father" z Kristen Bell i Kelseyem Grammerem.

5. "Klika" powraca – zdjęcie z 2. sezonu. W 2. sezonie będziemy oglądać losy Holly (Synnove Karlsen) i nowej kliki, złożonej dla odmiany z samych chłopaków.

clique45

6. Tak będzie wyglądać L'Rell w 2. sezonie "Star Trek: Discovery". Kiedy Klingoni szli na wojnę, ogolili się na łyso. Teraz mamy powrót do klasycznego wyglądu.

star-trek-discovery-lrell-hair-klingon

REKLAMA