Bar Veroniki otwiera się już jutro w "Riverdale". Zobaczcie klip z występem Josie – klimat jest świetny!

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Możliwe tylko w "Riverdale": jedna nastolatka otwiera podziemną knajpę w klimatach jak z czasów prohibicji, druga wciela się w wokalistkę z tamtych czasów.

"Światowej klasy lokal w stylu kabaretowym z wymyślnymi drinkami" – taką wizję miała Veronica (Camila Mendes), kiedy zaczęła mówić o otwarciu podziemnego baru w Pop's Chock'lit Shoppe. Już jutro przekonamy się, czy w Riverdale nastolatka może odpalić coś takiego, ale nie ma powodu, dla którego by nie mogła. Widzieliśmy już dziwniejsze rzeczy!

Bar zostanie otwarty w odcinku "Chapter Thirty-Eight: As Above, So Below" – dziś wieczorem w USA, jutro rano w Polsce na Netfliksie – a tymczasem mamy sneak peek, w którym Josie (Ashleigh Murray) robi to, co potrafi najlepiej, czyli śpiewa. A śpiewa oczywiście stary utwór, pasujący klimatem do tego miejsca – "Anything Goes" Cole'a Portera w odświeżonej wersji.

Bar Veroniki, choć może wyglądać ekstrawagancko, jest czymś więcej niż zachcianką nastolatki, która nie wie, co zrobić z pieniędzmi. To przede wszystkim próba utrzymania przy życiu Pop's – knajpki, gdzie przychodzą wszyscy bohaterowie "Riverdale".

To ważna sprawa dla całej serialowej społeczności, a ponieważ chłopak Veroniki, Archie (KJ Apa), wciąż siedzi w poprawczaku, niesłusznie skazany za morderstwo, młoda bizneswoman z pewnością może liczyć na pomoc Cheryl (Madelaine Petsch), Toni (Vanessa Morgan), Kevina (Casey Cott), Josie i innych bohaterów, których widzimy w klipie.