Pierwsze foty z 3. sezonu "Serii niefortunnych zdarzeń". Kiedy zobaczymy ciąg dalszy nieszczęść dzieciaków?

"Seria niefortunnych zdarzeń" (Fot. Netflix)

0

Pierwsze zdjęcia z 3. sezonu "Serii niefortunnych zdarzeń" już są! A na nich Hrabia Olaf, Allison Williams i oczywiście najbardziej pechowe sieroty w dziejach świata.

"Seria niefortunnych zdarzeń" powróci na początku przyszłego roku z finałowym już 3. sezonem, a w "Entertainment Weekly" właśnie pojawiły się pierwsze zdjęcia. Powracają nasze dzieciaki, powraca diaboliczny Hrabia Olaf, Esmeralda Szpetna, a także tajemnicza bohaterka grana przez Allison Williams.

W 3. sezonie przeniesione zostaną na ekran cztery ostatnie książki serii: "Zjezdne zbocze", "Groźna grota", "Przedostatnia pułapka" i "Koniec końców". Zobaczymy, jak Wioletka (Malina Weissman), Klaus (Louis Hynes) i Słoneczko Baudelaire (Presley Smith) odkrywają kolejne tajemnice organizacji, która od zawsze była częścią ich życia, jednocześnie walcząc z podstępnym Olafem (Neil Patrick Harris). Showrunner serialu Barry Sonnenfeld obiecuje, że przed nami najbardziej emocjonalny sezon ze wszystkich. Będzie dużo akcji, a dzieciaki będą więcej działać i mniej przypominać ofiary.

Choć niektórych fanów może zawieść "Koniec końców", Sonnenfeld zapewnia, że on, scenarzyści i autor książek Daniel Handler pozostali wierni oryginałowi, jednocześnie nieco go poszerzając.

- Kiedy zobaczycie 'Koniec końców', pomyślicie, że to coś, co Daniel od zawsze miał na myśli, choć wcale nie miał. To zamyka historię w tak mocny sposób, że możecie pomyśleć, iż wpadliśmy na to na początku 1. sezonu – mówi showrunner.

W finale 2. sezonu wprowadzona została bohaterka grana przez Allison Williams. To Kit Snicket, siostra Lemony'ego Snicketa (Patrick Warburton). Sonnenfeld mówi, że w serialu gra ona większą rolę niż w książkach i że aby obsadzić Allison, musiał ją gonić po lotnisku.

- Spojrzałem tylko na nią i pomyślałem: "Ona to Kit!". Jest wysportowana, inteligentna, wygadana, pewna siebie i piękna, czyli ma wszystkie atrybuty, które ma Kit - opowiada producent.

Powróci także taksówka Jacquesa Snicketa (Nathan Fillion), którą możecie zobaczyć na jednym zdjęć. Co więcej, żółte auto ma stać się niemalże bohaterem w finałowym sezonie "Serii niefortunnych zdarzeń". Poza tym możemy spodziewać się akcji z dzieciakami i łodzią podwodną oraz powrotu Esmeraldy Szpetnej (Lucy Punch) i jej nietypowych stylizacji. Tak, będzie rewia mody na łodzi podwodnej! Powróci też Carmelita (Kitana Turnbull), która zostanie przygarnięta przez Olafa i Esmeraldę.

A skoro przy Olafie jesteśmy, showrunner serialu obiecuje nam, że będzie jeszcze straszniejszy i niezrównoważony. Jego demoniczna twarz na zdjęciu z ogniem to jeden z ulubionych kadrów Sonnenfelda z nowego sezonu.

"Seria niefortunnych zdarzeń" powróci z 3. sezonem na początku 2019 roku, a tymczasem łapcie foty.

seria-niefortunnych01

seria-niefortunnych02

seria-niefortunnych03

seria-niefortunnych04

seria-niefortunnych05