Ekipa "Sabriny, nastoletniej czarownicy" po latach. Co powiedzieli swoim następcom?

"Sabrina, nastoletnia czarownica" (Fot. ABC)

0

Wprawdzie "Chilling Adventures of Sabrina" to zupełnie inny serial od tego z lat 90., ale bohaterowie pozostali ci sami. Zobaczcie, co aktorzy mieli do przekazania nowej generacji.

Ale ten czas leci – można pomyśleć, patrząc na wideo, na którym ekipa "Sabriny, nastoletniej czarownicy" pozdrawia nowe pokolenie aktorów z netfliksowego "Chilling Adventures of Sabrina". Melissa Joan Hart (Sabrina), Nate Richert (Harvey), Caroline Rhea (Hilda) i Beth Broderick (Zelda) spotkali się ponownie i nagrali krótkie wiadomości do swoich następców. Oprócz specyficznych pozdrowień ("Best witches!") nie zabrakło też konkretnych porad.

"Powiem jak jedna Sabrina drugiej: jeśli kiedykolwiek będziesz miała wybór pomiędzy miotłą a odkurzaczem, wybierz odkurzacz" – doradziła Kiernan Shipce poprzednia Sabrina Spellman. Kto jak kto, ale ona wie, co mówi. Za to wskazówka Nate'a Richerta dla Rossa Lyncha, czyli nowego Harveya Kinkle'a, była prosta: "Przeżyj".

Czy nowa generacja aktorów skorzystała ze wskazówek, możecie się już sami przekonać, bo cały 1. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" wylądował dziś rano w Netfliksie. A wcześniej koniecznie przeczytajcie naszą recenzję, z której dowiecie się, dlaczego nie powinniście tej premiery przegapić.