Rodzeństwo Starków znów razem! Zobaczcie, jak Maisie Williams i jej serialowi bracia cieszą się ze spotkania

"Gra o tron" (Fot. HB0)

0

Nie ma to jak wsparcie serialowych braci! Kit Harington i Richard Madden pojawili się na pokazie sztuki "I and You", w której gra Maisie Williams. Efektem są sympatyczne zdjęcia.

Jakie to dziwne uczucie patrzeć na uśmiechnięte rodzeństwo Starków. Nie ukrywajmy, scen, w których bohaterowie "Gry o tron" uśmiechają się od ucha do ucha, nie ma w serialu zbyt wiele. O ile w ogóle są.

W każdym razie taki widok udało się uwiecznić fotografom po pokazie sztuki "I and You", w której występuje Maisie Williams, czyli serialowa Arya Stark. Spektakl odbył się w Londynie. Aktorka mogła liczyć nie tylko na wsparcie Richarda Maddena (Robb Stark) i Kita Haringtona (Jon Snow), ale i na obecność bliskiego przyjaciela rodziny Starków – Johna Bradleya (Samwell Tarly).

Jeśli tęsknicie za aktorami wcielającymi się w Starków, Richarda Maddena możecie teraz oglądać w trzymającym w napięciu serialu "Bodyguard", dostępnym na Netfliksie. W "Grze o tron" już go nie zobaczymy, ale zobaczymy Kita Haringtona i Maisie Williams. Najbliższe spotkanie z nimi zaplanowane jest na przyszły rok, kiedy to na HBO pojawi się finałowy sezon "Gry o tron".

Dotychczasowe sezony "Gry o tron" są dostępne w serwisie HBO GO.

Advertisement