5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"American Vandal" (Fot. Netflix)

"American Vandal" skasowany po dwóch sezonach. Dwugodzinny finał "Timeless" w grudniu. "Friends from College" wraca w styczniu. A oprócz tego "The Conners" i nie tylko.

1. "American Vandal" skasowany po dwóch sezonach. To nie żart – Netflix skasował jedną ze swoich najlepszych komedii. Nie będzie 3. sezonu "American Vandal", chyba że serial znajdzie nową stację. CBS TV Studios już rozpoczęło poszukiwania.

2. Dwugodzinny finał "Timeless" w grudniu. NBC pokaże dwugodzinny finał "Timeless" tuż przed świętami – 20 grudnia.

3. "The Conners" dostaje dodatkowy odcinek. 1. sezon "The Conners" będzie liczyć 11 odcinków.

4. "A Million Little Things" z pełnym sezonem. Serial dostanie więcej odcinków, bo okazało się, że radzi sobie całkiem nieźle. Po doliczeniu nagrywarek, serwisów streamingowych itd. oglądalność wynosi średnio 8 mln na odcinek.

5. "Friends from College" wraca w styczniu. 2. sezon "Friends from College" będzie mieć premierę 11 stycznia. Zobaczymy w nim wydarzenia dziejące się rok po tym, jak wyszło na jaw, że Ethan (Keegan-Michael Key) i Sam (Annie Parisse) mieli romans. Żona Ethana, Lisa (Cobie Smulders), gdzieś znikła, a Sam próbuje pozbierać to, co zostało z jej małżeństwa z Jonem (Greg Germann). Tymczasem Max (Fred Savage) zaręcza się z Felixem (Billy Eichner), co jest okazją do kolejnych spotkań całej grupki. W 2. sezonie serialu pojawi się Sarah Chalke ("Scrubs") w roli byłej dziewczyny Nicka (Nat Faxon), którą ten spotka ponownie na jednej z imprez.

friends-from-college67

REKLAMA