5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

W nowej "Sabrinie" miało być nawiązanie do sitcomu z lat 90. Pierwszy spoiler z 3. sezonu "GLOW". Jessica Williams w serialu "Cztery wesela i pogrzeb". A oprócz tego kolejne niezwykłe "Carpool Karaoke" i nie tylko.

1. W nowej "Sabrinie" miało być nawiązanie do sitcomu z lat 90. "Chilling Adventures of Sabrina" to serial tak różny od "Sabriny, nastoletniej czarownicy", że aż twórcy chcieli się do tego odnieść. Kiedy w 5. odcinku nowego serialu Sabrina zostaje uwięziona we śnie, przeżywa koszmar z Harveyem w roli głównej. Początkowo miało być bardziej wesoło – Sabrina miała utknąć w sitcomowej wersji własnej historii. Roberto Aguirre-Sacasa mówi, że strasznie mu się podobał taki pomysł, ale został przekonany, że na razie za wcześnie na takie zabawy.

2. Jessica Williams w serialu "Cztery wesela i pogrzeb". Jessica Williams, czyli połowa duetu 2 Dope Queens, pojawi się w serialowej wersji kultowego filmu. Zobaczymy ją w roli dziewczyny, która jedzie z Ameryki na wesele w Londynie i ląduje w środku osobistych kryzysów swoich znajomych. Do obsady serialu dołączyli także Nikesh Patel ("Indian Summers"), Rebecca Rittenhouse ("The Mindy Project") i John Reynolds ("Search Party").

3. Pierwszy spoiler z 3. sezonu "GLOW". Michael Ausiello donosi, że bohaterki "GLOW" będą mieszkać w Las Vegas w Fan-Tan Hotel & Casino razem z tancerkami z Rhapsody i drag queen.

4. Michael Bublé mówi o chorobie syna w "Carpool Karaoke". Michael Bublé jeździł i śpiewał z Jamesem Cordenem, a w pewnym momencie zrobiło się naprawdę poważnie. Artysta opowiadał o tym, jak u jego 3-letniego syna wykryto raka i wydawało mu się, że całe jego życie się skończyło.

5. Zapowiedź 2. sezonu "Orville". Serial Setha MacFarlane'a wraca 30 grudnia, a tymczasem mamy pierwszy zwiastun, zapowiadający jeszcze więcej akcji.

REKLAMA