Ekipa "Sabriny, nastoletniej czarownicy" ogląda "Chilling Adventures of Sabrina". Reakcje są bezcenne!

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

"To naprawdę przerażające!", "O, zrzucają ciuchy", "To nie jest nasza Sabrina!" – tak aktorzy z sitcomu z lat 90. komentują "Chilling Adventures of Sabrina". Zobaczcie ich reakcje na to, co widzą.

"Nigdy nie pozwoliłybyśmy naszej Sabrinie tak się zachowywać". "A mnie się podoba, ta mała Sabrina jest bardzo polityczna i silna". Tak Beth Broderick i Caroline Rhea, czyli oryginalne ciocie Zelda i Hilda z "Sabriny, nastoletniej czarownicy", komentują zachowania nowej Sabriny Spellman, granej przez Kiernan Shipkę.

Netflix zaprosił ekipę sitcomu z lat 90. do obejrzenia "Chilling Adventures of Sabrina", a ich emocjonalne reakcje zostały nagrane na żywo. Zarówno aktorki grające kiedyś ciotki, jak i Melissa Joan Hart oraz Nate Richert (dawni Sabrina i Harvey), od razu powiedzieli, że to zupełnie inny serial. Nie wszystko im się spodobało – było trochę krzyku, zamykania oczu, ale były i komplementy, także pod adresem prawdziwego Salema.

To zdecydowanie nie jest ich Sabrina, ale, jak zauważyła Melissa, jej dzieciom pewnie by się spodobało bardziej niż stara wersja. Tylko na razie wolałaby im tego serialu nie przedstawiać.

Serial "Chilling Adventures of Sabrina" jest dostępny w serwisie Netflix.