23 serialowe premiery, które zobaczymy w listopadzie – nowości i powroty

"1983" (Fot. Netflix)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Od "Homecoming" z Julią Roberts aż po "1983", polski serial Netfliksa – listopad to miesiąc długo oczekiwanych premier. Przedstawiamy w skrócie wszystkie nowości i powroty, które zobaczymy w najbliższych tygodniach.

"Homecoming" (nowość) - premiera 2 listopada na Amazon Prime Video

Jutrzejsza premiera Amazona i zarazem numer 2 na naszej liście najbardziej oczekiwanych seriali jesieni (o numerze 1 wolimy już nie myśleć). Zamówione zostały od razu dwa sezony po 10 odcinków, które są o tyle ciekawe, że mają tylko po 30 minut.

Wszystko w "Homecoming" kręci się wokół Julii Roberts, która wciela się w Heidi Bergman, byłą pracownicę Homecoming Transitional Support Center – ośrodka zajmującego się pomocą żołnierzom wracającym do życia w cywilu. Cztery lata po rzuceniu pracy mieszka ona razem z matką (Sissy Spacek) w małym miasteczku, gdzie pracuje jako kelnerka. Stare sprawy nie pozwalają jednak o sobie zapomnieć, bo przeszłością Heidi zaczyna się interesować rząd, a ona uświadamia sobie, że za tym wszystkim kryje się jakaś mroczna tajemnica.

Scenarzystami "Homecoming" są Eli Horowitz i Micah Bloomberg, autorzy podcastu, na którym bazuje serial. Twórcą i reżyserem całości jest natomiast Sam Esmail ("Mr. Robot"), który zapowiedział, że dostaniemy thriller w starym stylu, skupiający się na ludziach i ich problemach, a nie oszałamianiu widza twistami i efektami specjalnymi.

Oprócz Julii Roberts w serialu zobaczymy Stephana Jamesa ("Shots Fired") w roli Waltera Cruza, żołnierza, z którym pracowała Heidi; Bobby'ego Cannavale ("Mr. Robot") jako jej zwierzchnika, Colina Belfasta; Dermota Mulroneya ("New Girl") jako jej chłopaka Anthony'ego; oraz Shea Wighama ("Waco") jako Thomasa Carrasco z Departamentu Obrony. Ponadto w obsadzie są m.in. Jeremy Allen White ("Shameless"), Alex Karpovsky ("Girls") i Marianne Jean-Baptiste ("Broadchurch").

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
REKLAMA