Pierwsze zdjęcie i spoilery z 8. sezonu "Gry o tron". Ma on wywrócić całą historię do góry nogami

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Do tej pory 8. sezon "Gry o tron" był owiany tajemnicą. Do sieci trafiały jedynie enigmatyczne wypowiedzi aktorów. Teraz przychodzi pora na pierwsze konkrety na czele ze zdjęciem z planu serialu.

Wszelkie informacje dotyczące 8. sezonu "Gry o tron" były strzeżone niczym tajemnica rządowa. Na planie serialu dochodziło nawet do zestrzeliwania dronów i nagrywania fałszywych scen, a wszystko po to, by zmylić paparazzi.

Magazyn "Entertainment Weekly" kończy atmosferę sekretów i tajemnic, otwierając worek ze spoilerami. Wyskakują z niego pierwsze zdjęcie z planu finałowego sezonu serialu oraz kilka wypowiedzi pochodzących od twórcy i aktorów związanych z GoT.

- Wszystkie różnorodne postaci łączą siły, by stawić czoła wspólnemu wrogowi, poradzić sobie z własną przeszłością i zdefiniować, kim chcą być w obliczu śmierci. To niesamowicie emocjonalny, zapadający w pamięć, zawierający kroplę goryczy finałowy sezon i myślę, że oddaje cześć temu, co postanowił zrobić George R.R. Martin, czyli wywrócić tego typu historię do góry nogami - mówi Bryan Cogman, jeden z producentów wykonawczych serialu.

Kit Harington, wcielający się w Jona Snowa, zwraca uwagę na to, że 8. sezon serialu będzie tym najbardziej dopracowanym.

- Sceny, które pięć lat temu zostałyby nakręcone w jeden dzień, dzisiaj były kręcone w pięć dni. Chcieli to zrobić, jak należy. Kręciliśmy sceny na różne sposoby, żeby później istniała opcja wyboru - mówi.

Dążenie producentów serialu do perfekcji potwierdza Emila Clarke. Serialowa Daenerys Targaryen mówi, że sceny nie tylko były kręcone dłużej, ale kostiumy i makijaże były również bardziej dopracowane. "Wszystko wydaje się być bardziej intensywne" - dodaje.

Do premiery finałowego sezonu "Gry o tron" musimy poczekać do przyszłego roku, tymczasem pozostaje nam cieszyć się pierwszym zdjęciem z planu serialu, na którym widzimy objętych Daenerys Targaryen i Jona Snowa. Możecie też zawsze obejrzeć całość jeszcze raz – wszystkie dotychczasowe sezony "Gry o tron" są dostępne w HBO GO.

gra o tron sezon 8 spoilery

Advertisement