7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pamiętniki wampirów"

"Pamiętniki wampirów"

Powrót Emilie de Ravin w "Once Upon a Time". 1. sezon "Gry o tron" na DVD. Tytuły kolejnych odcinków "Pamiętników wampirów". A poza tym piloty, "Archer", "Downton Abbey"...

1. Emilie de Ravin powróci jako Piękna. Jeśli spodobała Wam się Emilie de Ravin w "Once Upon a Time", to macie powód do radości: aktorka powróci w odcinku z 4 marca, "Dreamy". Czyli najbliższym odcinku serialu. Zdjęcia tutaj.

2. "Gra o tron" na DVD. W oczekiwaniu na 2. sezon "Gry o tron" warto zaopatrzyć się w pierwszy. Już 9 marca będzie go można kupić na DVD i Blu-ray.

3. Co słychać w pilotach? Abby Elliott chce opuścić "Saturday Night Live" dla nowej komedii stacji FOX, "Ben Fox Is My Manny", o samotnej matce (Elliott), której brat pomaga wychowywać córkę. Aktorka odejdzie z "SNL", jeśli projekt się powiedzie. Scott Foley zagra u boku Becki Newton w pilocie stacji FOX, "The Goodwin Games". Z kolei Brandon Routh pojawi się w pilocie "Partners" jako facet postaci granej przez Michaela Urie.

4. Mira Sorvino w pilocie CBS! Prawdziwą gwiazdę będzie miał serial CBS, "Trooper". Mira Sorvino ma w nim zagrać główną rolę, matki, która zostaje trooperem (rodzaj policji) stanu Nowy Jork. Tymczasem inna wielka gwiazda zrezygnowała z pilota CBS - chodzi o Ryana Phillippe'a, który miał zagrać w policyjnym serialu tej stacji (o młodym policjancie zdobywającym kolejne szczeble kariery).

5. "Archer" dostaje 4. sezon. Stacja FX zamówiła 4. serię serialu animowanego "Archer". Będzie ona liczyć 13 odcinków.

6. Znane są już tytuły kolejnych odcinków "Pamiętników wampirów". Oto one: "1912" (3x16), "Break On Through" (3x17), "The Murder of One" (3x18), "Heart of Darkness" (3x19), "Do Not Go Gentle" (3x20).

7. Świetna oglądalność publicznej stacji PBS. Telewizja publiczna w USA ma zazwyczaj bardzo słabą oglądalność. Ale ostatnio to się zmienia. Wszystko dzięki znakomitemu brytyjskiemu serialowi "Downton Abbey", którego 2. sezon można było oglądać w PBS. Finał serialu obejrzało w PBS 5,4 widzów - i była to najlepsza oglądalność tej stacji od trzech lat.

REKLAMA