Ukryte duchy z "Nawiedzonego domu na wzgórzu" w jednym wideo. Nie mieliście szans wyłapać wszystkich!

"Nawiedzony dom na wzgórzu" (Fot. Netflix)

Mike Flanagan ukrył kilkadziesiąt duchów w "Nawiedzonym domu na wzgórzu". Zobaczcie, jak czają się w tle w scenach, które pewnie dobrze pamiętacie, tylko nie wiedzieliście, że zawierają coś jeszcze.

"Nawiedzony dom na wzgórzu" może podobać się z wielu powodów: jest klimatyczny, wypełniony po brzegi emocjami, potrafi inteligentnie straszyć i sprawnie łączy horror z rodzinnym dramatem. Dla osób, które znają i lubią twórczość reżysera serialu, Mike'a Flanagana, to coś więcej z jeszcze jednego powodu. Flanagan poukrywał w serialu duchy, które można wyszukiwać bez końca.

Większość z nich znajduje się w nieoczywistych miejscach, często w tle ważnych scen z punktu widzenia rodziny Crainów – tak że nawet nie wpada nam do głowy, czego i gdzie szukać. Czają się one za zasłoną, pod pianinem, w korytarzu, za oknem itd. Bardzo dobry przewodnik, gdzie ich szukać, znajdziecie tutaj.

A jeśli nie macie czasu oglądać serialu raz jeszcze pod kątem wyłapywania duchów, na szczęście możecie je zobaczyć i bez tego. Portal IMDb przygotował kompilację wideo z ponad 40 duchami z "Nawiedzonego domu na wzgórzu".

Nie mamy pojęcia, czy to aby na pewno już wszystkie duchy z serialu, ale wideo robi wrażenie. Nic dziwnego, że w serialu zakochał się Stephen King – "Nawiedzony dom na wzgórzu" to niesamowite zaskoczenie pod każdym względem. Także dla poszukiwaczy easter eggów w tle.

"Nawiedzony dom na wzgórzu" jest dostępny w serwisie Netflix.

REKLAMA