Jeremy Gilbert już za tydzień w "Legacies" – zobaczcie zdjęcie z kolejnego odcinka

"Legacies" (Fot. CW)

0

Steven R. McQueen odszedł z "Pamiętników wampirów" w 6. sezonie, ale jego bohater nie znikł całkiem z tego świata. Jeremy Gilbert pojawi się w "Legacies" i możliwe, że będzie odgrywać ważną rolę.

2. odcinek "Legacies" już możecie oglądać w HBO GO, a za tydzień będzie odcinek nr 3, "We're Being Punked, Pedro". Pojawi się w nim Steven R. McQueen – Jeremy Gilbert we własnej osobie. Aktor opuścił "Pamiętniki wampirów" w trakcie 6. sezonu, ale na chwilę powrócił w finale serialu.

Jego postaci nie uśmiercono – Jeremy żyje, ma się dobrze i utrzymuje kontakty z nadprzyrodzonym światem w Mystic Falls. Co się z nim dzieje teraz? Jak pisze TVLine, brat Eleny pomaga Alaricowi. "On teraz działa w terenie i jest kimś, na kogo Ric może liczyć, kiedy pojawiają się problemy poza murami szkoły" – wyjaśnia Julie Plec, twórczyni "Pamiętników wampirów" i "Legacies".

TVLine spekuluje, że Jeremy może znaleźć się w bliższej relacji z kimś z uczniów szkoły. Opis odcinka, w którym go zobaczymy, brzmi tak:

W ramach kary za złamanie zasad Hope, Lizzie, Josie i MG zmuszeni są uczestniczyć w projekcie społecznym na rynku w Mystic Falls. Tymczasem Landon i Rafael próbują zacząć beztroskie życie w drodze, ale niebezpieczny zwrot akcji sprawia, że stają się nieświadomym celem. Z kolei Alaric zaczyna zdawać sobie sprawę, że trzymanie tajemnic przed uczniami przynosi więcej szkody niż pożytku.

Zdjęcie Jeremy'ego pochodzi z TVLine, gdzie znajdziecie więcej fotek z 3., a także 4. odcinka. Na razie Jeremy to jedyny członek rodziny Gilbertów, na jakiego możemy liczyć. Ale z finału "The Originals" wiemy, że Elena wciąż mieszka w Mystic Falls, gdzie prowadzi praktykę medyczną. Być może ją też kiedyś zobaczymy w "Legacies"?

legacies01

"Legacies" jest dostępne w HBO GO. Polski tytuł to "Wampiry: Dziedzictwo".