5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Shadowhunters" (Fot. Freeform)

0

Wiemy, kiedy wraca "Shadowhunters". Pierwsze zdjęcie z nowej "Wojny światów". Dzieci Nicole Kidman pojawią się w "Wielkich kłamstewkach". A oprócz tego najnowsze "Carpool Karaoke" i nie tylko.

1. Wiemy, kiedy wraca "Shadowhunters". Finałowa seria "Shadowhunters" startuje 25 lutego. Sezon 3B skupi się m.in. na relacji Clary z jej bratem, Jonathanem – tym prawdziwym, a nie oszustem granym przez Willa Tudora. Całość zwieńczy dwuczęściowy film finałowy "The Final Hunt".

2. Hannah Simone w sitcomie ABC. Aktorka znana z "New Girl" współtworzy sitcom dla ABC, opowiadający o niezbyt tradycyjnej hinduskiej rodzinie. Serial będzie luźno oparty na własnych doświadczeniach Simone, która wcieli się w samotną, spłukaną trzydziestolatkę, której rodzice oznajmiają, że się rozstają. Razem z nią serial piszą i produkują Matt Fusfeld i Alex Cuthbertson ("New Girl").

3. Pierwsze zdjęcie z nowej "Wojny światów". "Wojna światów" od BBC będzie serialem kostiumowym. Do inwazji Marsjan dochodzi w epoce edwardiańskiej. Główne role grają Rafe Spall, Eleanor Tomlinson, Rubert Graves, Robert Carlyle i Jonathan Aris.

wojna-swiatow467

4. Dzieci Nicole Kidman pojawią się w "Wielkich kłamstewkach". Nicole Kidman zdradziła w programie Ellen DeGeneres, że jej dzieci będą statystami w 2. sezonie serialu HBO.

5. Barbra Streisand w "Carpool Karaoke". Tym razem James Corden wylądował na siedzeniu pasażera i dał się podwieźć do pracy prawdziwej ikonie muzycznej.