7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wikingowie" (Fot. History)

Lagertha i Heahmund w klipie z nowej serii "Wikingów". Nowe informacje na temat skasowania "Luke'a Cage'a" i "Iron Fista". "Doktor Who" bez odcinka świątecznego. A oprócz tego "Drunk History" i nie tylko.

1. Lagertha i Heahmund w klipie z nowej serii "Wikingów". Czy Lagertha może ufać Heahmundowi? W TVLine pojawił się fragment sezonu 5B "Wikingów". Serial wraca 28 listopada.

2. Nowe informacje na temat skasowania "Luke'a Cage'a" i "Iron Fista". Zgodnie z nieoficjalną analizą firmy Jumpshot, oglądalność obu seriali mocno spadła. "Luke Cage" zanotował w 2. sezonie spadek o 59% względem 1. sezonu, a "Iron Fist" o 64%.

3. Kristine Froseth i Charlie Plummer w obsadzie "Looking for Alaska". "Looking for Alaska" to limitowany serial Hulu na podstawie powieści Johna Greena (w polskiej wersji "Szukając Alaski"). Poznamy w nim świat z perspektywy nastolatka Milesa "Pudge'a" Haltera (Charlie Plummer), który zaczyna naukę w szkole z internatem. Zakochuje się w dziewczynie, Alasce Young (Kristine Froseth), a po jej niespodziewanej śmierci szuka prawdy na jej temat i próbuje zrozumieć, co się stało.

4. "Doktor Who" bez odcinka świątecznego, ale będzie coś w zamian. Chris Chibnall, nowy showrunner "Doktora Who", powiedział, że odcinka świątecznego w tym roku nie będzie. Ale powstaje odcinek specjalny, który zostanie wyemitowany w Nowy Rok.

5. ABC zamawia pilot "Work Wife". Nowy serial to sitcom inspirowany relacją Kelly Ripy i Ryana Seacresta.

6. FOX planuje zamówić adaptację książki "Nieznajomi". "Strangers" na podstawie powieści Deana Koontza to nowy projekt, który powstaje w FOX-ie. Serial o nieznajomych, których łączy to, ze mają dziwne lęki i fobie, tworzy Jeff Davis ("Criminal Minds").

7. "Drunk History - Pół litra historii" powraca dziś wieczorem. 2. sezon absurdalnej komedii, w której celebryci piją i opowiadają anegdoty historyczne, startuje 5 listopada o godz. 22:00 w Comedy Central. W nowych odcinkach w roli narratorów pojawią się m.in. Ewa Kasprzyk, Marcin Bosak, Laura Breszka, Janusz Chabior oraz Katarzyna Warnke, Ryszard Kalisz, Joanna Kołaczkowska, Tomasz Karolak i Aleksander Milwiw-Baron. Z kolei w inscenizacjach historycznych zobaczymy m.in. Katarzynę Bujakiewicz, Leszka Lichotę, Michała Meyera i Magdalenę Koleśnik. Odcinki będą emitowane od poniedziałku do czwartku o 22:00.

REKLAMA