7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Watchmen" (Fot. HBO)

James Wolk dołącza do obsady "Watchmen". "The Rookie" z zamówieniem na pełny sezon. Greg Kinnear w "Wojnie światów" Canal+ i Fox Networks. A oprócz tego "9-1-1", "Deadly Class" i nie tylko.

1. James Wolk dołącza do obsady "Watchmen". James Wolk dostał ważną rolę powracającą – zagra młodego senatora z Oklahomy.

2. "The Rookie" z zamówieniem na pełny sezon. Policyjny serial z Nathanem Fillionem dostał zamówienie na 7 dodatkowych odcinków. To oznacza, że będzie mieć 20-odcinkowy sezon.

3. Greg Kinnear w "Wojnie światów" Canal+ i Fox Networks. Obecnie powstają dwie różne serialowe "Wojny światów" – BBC wkrótce wypuści wersję kostiumową, osadzoną w epoce edwardiańskiej, a Canal+ i Fox Networks tworzą drugą, zupełnie inną. Główną rolę w tej drugiej ma zagrać Greg Kinnear.

4. Ian Harding w "Chicago Med". Aktor znany z "Pretty Little Liars" zagra pacjenta w kilku odcinkach "Chicago Med".

5. BBC Studios tworzy serial "Lady Macbeth". "Makbet" z kobiecej perspektywy – taki jest plan na nowy serial BBC. Scenariusz pilota napisał Svet Rouskov ("The Colony").

6. Nowy sezon "9-1-1" od dziś na FOX Polska. 6 listopada o godz. 22:00 na FOX Polska startuje 2. sezon serialu "9-1-1". Do obsady dołączyła Jennifer Love Hewitt w roli Maddie, nowej dyspozytorki.

7. Nowy zwiastun "Deadly Class". Serial telewizji Syfy o liceum, gdzie młodzież jest szkolona na zabójców, wystartuje w USA 16 stycznia.

REKLAMA