"The Perfectionists" – Mona z nożem i przerażona Alison w klipie ze spin-offu "Pretty Little Liars"

"Pretty Little Liars" (Fot. Freeform)

0

Pożegnaliśmy kłamczuchy, ale nadchodzą perfekcjonistki. Klip z nowego serialu Marlene King potwierdza, że "The Perfectionists" to przedłużenie "Pretty Little Liars".

Kiedy żyjesz w świecie "Pretty Little Liars", najlepiej mieć oczy dookoła głowy. Przekonuje nas o tym klip ze spin-offu, "The Perfectionists", w którym spotykamy ponownie dwie już nam znane bohaterki.

Alison (Sasha Pieterse) i Mona (Janel Parrish) teraz będą rezydować w Beacon Heights. To miejsce, gdzie wszystko i wszyscy wydają się idealni, ale to tylko pozory. W miasteczku dochodzi do morderstwa, a perfekcjonistki okazują się skrywać niejedną tajemnicę.

Poza dziewczynami znanymi z serialu-matki w "The Perfectionists" zobaczymy całe mnóstwo nowych twarzy. Sofia Carson ("Descendants") pojawi się jako Ava, wyznaczająca trendy blogerka i koderka. Sydney Park ("The Walking Dead") zagra Caitlin, perfekcyjną córkę dwóch perfekcyjnych matek z politycznymi aspiracjami. Eli Brown wcieli się w Dylana, utalentowanego wiolonczelistę, który uwielbia muzykę tak samo jak swojego chłopaka, Andrew. Graeme Thomas King zagra błyskotliwego młodego naukowca o imieniu Jeremy.

Kelly Rutherford ("Gossip Girl") zobaczymy w roli Claire Hotchkiss, kobiety, która razezm z mężem założyła Hotchkiss Industries i Beacon Heights University. Z kolei Hayley Erin ("General Hospital") pojawi się w tajemniczej roli, której szczegółów nie zdradzono. Większość postaci znana jest z książek Sary Shephard, ale nie wszystkie.

Spin-off "Pretty Little Liars" na razie ma zamówienie na 1. sezon, składający się z 10 odcinków. Premiery serialu możemy się spodziewać w 2019 roku.