8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Fight" (Fot. CBS All Access)

0

Michael Sheen w 3. sezonie "The Good Fight". "Splitting Up Together" i "Kids Are Alright" z pełnymi sezonami. CW tworzy reboot "4400". A oprócz tego nowa rola Ginnifer Goodwin, spoilerowe foty z "Flasha" i nie tylko.

1. Michael Sheen w 3. sezonie "The Good Fight". Michael Sheen dołączył do stałej obsady "The Good Fight". Będzie grać Rolanda Bluma, błyskotliwego, charyzmatycznego, makiawelicznego prawnika, który chce wygrywać sprawy za wszelką cenę i ma zdrowy apetyt na seks i narkotyki. Zgodnie z opisem od CBS All Access, w 3. sezonie "The Good Fight" zobaczymy, jak Diane próbuje nie zwariować od polityki, Adrian i Liz starają się przetrwać w świecie, gdzie nie liczą się fakty, tylko to, kto potrafi najlepiej opowiadać historie, zaś Lucca zajmuje się dzieckiem i nową miłością. Maia z kolei będzie mieć poplątaną relację z bezwzględnym Blumem.

2. "Splitting Up Together" i "Kids Are Alright" z pełnymi sezonami. ABC zamówiło pełny sezon nowego sitcomu "Kids Are Alright", a także dziewięć dodatkowych odcinków 2. sezonu "Splitting Up Together".

3. Kirby Howell-Baptiste w obsadzie "Veroniki Mars". Aktorka, którą znacie m.in. z 3. sezonu "The Good Place", dostała rolę powracającą w "Veronice Mars". Zagra właścicielkę klubu w Neptune, popularnego wśród studentów, którzy przyjeżdżają tutaj się wyszaleć podczas wiosennych ferii.

4. Tim Jo jeszcze się pojawi w "This Is Us". Menedżer kampanii Randalla będzie mieć rolę powracającą w 3. sezonie.

5. Steve Carell gospodarzem "Saturday Night Live". Carell poprowadzi odcinek z 17 listopada. Gościem muzycznym będzie Ella Mai.

6. CW tworzy reboot "4400". Kultowy serial science fiction ma szansę powrócić w nowej wersji, tym razem w CW. Tworzą ją Craig Sweeny, scenarzysta oryginału, i Taylor Elmore ("Justified"). Serial opowie o 4400 zaginionych osobach, które powracają pewnego dnia na Ziemię, wyglądając tak samo, jak w dniu zniknięcia. Niektórzy zniknęli parę tygodni wcześniej, inni wiele lat temu. Ich ponowne pojawienie się na świecie może odmienić ludzką rasę w niewyobrażalny sposób.

7. Ginnifer Goodwin w nowym serialu Nefliksa. Aktorka znana z "Once Upon a Time" pojawi się w antologii "Dolly Parton's Heartstrings". Zobaczymy ją w głównej roli – prawniczki z Waszyngtonu, która przyjeżdża do rodzinnego miasteczka – w osadzonym w latach 40. odcinku "These Old Bones".

8. Tata Caitlin na zdjęciach z nowego odcinka "Flasha". Thomas Snow (Kyle Secor z "Veroniki Mars") pojawi się w odcinku "The Icicle Cometh" z 20 listopada. Zdjęcia tutaj.

the-flash-season-5-photos-112

the-flash-season-5-photos-72