"Berlińskie psy" – pełny zwiastun serialu Netfliksa. Szykuje się kolejna petarda z Niemiec?

"Berlińskie psy" (Fot. Netflix)

0

Rok temu w grudniu zadebiutował "Dark", teraz będziemy oglądać "Berlińskie psy". Pełny zwiastun już jest, a w nim przemoc, piłka nożna i sporo humoru w dialogach.

Za niecały miesiąc w serwisie Netflix pojawi się serial "Berlińskie psy – druga niemiecka produkcja Netfliksa, utrzymana w zupełnie innym klimacie. Bohaterami będą dwaj bardzo różni od siebie detektywi, którzy wbrew swojej woli muszą stanąć razem do walki z berlińskim światem przestępczym. Podczas batalii policjanci mierzą się nie tylko z działaniami poza granicami prawa, ale również z własnymi słabościami. Muszą też ostatecznie zdecydować, po której stronie barykady stoją.

W dwójkę detektywów, pochodzącego ze wschodniego Berlina Kurta Grimmera i mającego tureckie korzenie Erola Birkana, wcielą się Felix Kramer i Fahri Yardim. Skojarzenie z wielonarodowościowym Berlinem z serialu "4 Blocks" nasuwa się samo, tyle że tym razem zobaczymy, jak to wygląda od drugiej strony. Twórcą "Berlińskich psów" jest Christian Alvart, reżyser filmów "Wściekły Nick" i "Przypadek 39", a 1. sezon ma liczyć 10 odcinków.

Premiera serialu zaplanowana jest na 7 grudnia w serwisie Netflix, a tymczasem zobaczcie pełny zwiastun. Dowiadujemy się z niego, że akcja 1. sezonu będzie kręcić się wokół sprawy zabójstwa piłkarza tureckiego pochodzenia, który grał w reprezentacji Niemiec.