8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Data powrotu "Brooklyn 9-9". "Charmed", "All American" i "Legacies" z pełnymi sezonami. Jean Smart w obsadzie "Watchmen". A oprócz tego "Veronica Mars", powrót Lokiego i nie tylko.

1. Data powrotu "Brooklyn 9-9". Telewizja NBC ogłosiła, że 6. sezon "Brooklyn 9-9" będzie mieć premierę 10 stycznia. Serial będzie w czwartkowej ramówce, najpierw razem z "The Good Place", a potem "Will & Grace". "I Feel Bad" zakończy 1. sezon w grudniu i choć nie ma informacji o skasowaniu serialu, nie słychać też nic o planach jego przedłużenia. Z kolei "Superstore" czeka dłuższa przerwa w emisji – serial wróci do czwartkowej ramówki NBC dopiero w marcu. Blok komediowy zostanie zimą skrócony do dwóch seriali, bo o godz. 20:00 w czwartki pokazywany będzie nowy program Dwayne'a Johnsona, "The Titan Games".

2. "Charmed", "Legacies" i "All American" z pełnymi sezonami. Nowe "Czarodziejki" dostały zamówienie na 22-odcinkowy sezon, z kolei "Legacies" i "All Americans" będą mieć po 16 odcinków.

3. Zapowiedź 2. sezonu brytyjskiej "Kliki". Nowy odcinek zadebiutuje jutro w BBC Three i w niedzielę w HBO GO.

4. Loki z własnym serialem na platformie Disneya. Tom Hiddleston powróci jako Loki w serialu na platformie streamingowej Disneya (która ma już nazwę – Disney+).

5. Max Greenfield i Patton Oswalt w nowej "Veronice Mars". Max Greenfield powróci jako detektyw Leo D’Amato, z kolei Patton Oswalt Oswalt zagra Penna Epnera, dostawcę pizzy, którego pasją jest rozwiązywanie zagadek zbrodni.

6. Jean Smart w obsadzie "Watchmen". Jean Smart dołączyła do stałej obsady "Watchmen". Zagra agentkę Blake z FBI, badającą sprawę morderstwa. Przy okazji potwierdziły się domysły fanów, że Jeremy Irons wcieli się w Ozymandiasa.

7. Jeremy Irvine i Brian J. Smith w serialu "Treadstone". Serial osadzony w świecie Jasona Bourne'a powiększył obsadę.

8. Zapraszamy do kina na "Winnych". "Winni" to duński kandydat do Oscara i niecałe półtorej godziny czystego napięcia w jednym. Film wpisuje się w nurt nordic noir – jest więc policjant, sprawa do rozwiązania i mnóstwo mroku w ludzkich duszach – a jednocześnie jest o tyle nietypowy, że większość akcji dzieje się przez telefon. O tym, czemu warto go zobaczyć i dlaczego uwielbiamy wszelkie historie ze Skandynawii, piszemy tutaj.

REKLAMA