Piorun ze "Ślepnąc od świateł" szaleje w pełnej wersji swojego teledysku. Jest sztywniutko?

"Ślepnąc od świateł" (Fot. HBO)

0

Krzysztof Skonieczny pokazał mnóstwo świetnych rzeczy w "Ślepnąc od świateł", a do tych najświetniejszych należy jego występ jako Pioruna. Zobaczcie rapowy teledysk w pełnej wersji.

Gangsterzy, hipsterzy, celebryci, właściciele knajp – wszyscy tak samo złaknieni kasy, seksu i kokainy. Warszawa ze "Ślepnąc od świateł, nowego polskiego miniserialu HBO na podstawie powieści Jakuba Żulczyka, przypomina krąg piekła, czasem ponury, czasem całkiem wesoły, a sporo luzu i oddechu wprowadza postać Pioruna.

Piorun, grany przez reżysera serialu Krzysztofa Skoniecznego, jest prawdziwym królem życia i raperem wybijającym się na polskiej scenie muzycznej. Poznajemy go w drugim odcinku, kiedy Kuba przychodzi na plan jego teledysku "Od braci dla braci", żeby sprzedać swój towar. Potem ten bohater jeszcze powraca, ucieleśniając wszystkie możliwe stereotypy na temat polskich raperów (i celebrytów ogólnie). Jego teledysk w całości możecie obejrzeć poniżej – zawiera on gotowe sceny, których powstawanie oglądaliśmy w serialu.

Ślepnąc od świateł" to 8-odcinkowy serial, który zadebiutował 27 października w HBO. Oglądamy w nim siedem dni z życia Kuby, kokainowego dilera, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zamieniać się w chaos, po tym jak z więzienia wychodzi pewien starej daty gangster.

Główną rolę gra debiutant Kamil Nożyński, a oprócz niego na ekranie pojawiają się m.in. Marta Malikowska, Robert Więckiewicz, Cezary Pazura, Janusz Chabior, Eryk Lubos, Agnieszka Żulewska i Jan Frycz – ten ostatni w genialnej roli Dario, szalonego gangstera, który namiesza w życiu Kuby. Całe "Ślepnąc od świateł" jest dostępne w HBO GO.

Advertisement