7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Michelle Yeoh z własnym spin-offem "Star Trek: Discovery". Spłonęło ranczo z serialu "Westworld". David Simon i Ed Burns stworzą miniserial "The Plot Against America". A oprócz tego "Narcos", "Chirurdzy" i nie tylko.

1. Michelle Yeoh z własnym spin-offem "Star Trek: Discovery". Na razie to jeszcze informacja nieoficjalna: trwają rozmowy na temat spin-offu "Star Trek: Discovery", którego główną bohaterką byłaby Georgiou grana przez Michelle Yeoh. A wcześniej zobaczymy ją w 2. sezonie "Star Trek: Discovery" jako imperator Georgiou, zrekrutowaną przez tajną Sekcję 31, którą znamy z serialu "Deep Space Nine". W spin-offie oglądalibyśmy ciąg dalszy tej historii.

2. Spłonęło ranczo z serialu "Westworld". W Kalifornii znów szaleją pożary, a ich ofiarą padło westernowe miasteczko Paramount Ranch, które pojawiło się m.in. w serialach "Westworld" i "Doktor Quinn".

3. Superman i Lois Lane na zdjęciu z crossovera Arrowverse. Crossover za trzy tygodnie, a tak prezentują się Elizabeth Tulloch i Tyler Hoechlin jako Lois Lane i Superman.

supeman46

4. David Simon i Ed Burns stworzą miniserial "The Plot Against America". HBO zamówiło 6-odcinkowy miniserial "The Plot Against America" – adaptację powieści Philipa Rotha, w Polsce wydanej jako "Spisek przeciwko Ameryce". Zobaczymy w nim alternatywną wersję historii Ameryki opowiedzianą z perspektywy robotniczej, żydowskiej rodziny z New Jersey. Jej członkowie są świadkami politycznego sukcesu Charlesa Lindbergha, bohaterskiego lotnika i ksenofobicznego populisty, który zostaje nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych, po tym jak Franklin D. Roosevelt przegrywa wybory w 1940 roku. Pod jego wpływem naród zwraca się w stronę faszyzmu.

5. Nowa zapowiedź 4. sezonu "Narcos". "Narcos: Meksyk" pojawi się na Netfliksie 16 listopada.

6. Nowy sezon "Chirurgów" za kilka dni w Polsce. Polski start 15. sezonu "Chirurgów" zaplanowany jest na środę 14 listopada o godz. 22:00 na kanale FOX.

7. "Ucieczka z Dannemory" w HBO GO tuż po światowej premierze. Miniserial telewizji Showtime, opowiadający opartą na faktach historię ucieczki z więzienia, będzie miał premierę w poniedziałek, 19 listopada w HBO GO. Na antenie HBO pierwszy odcinek wyemitowany zostanie 7 grudnia o godz. 20:10, kolejne co tydzień o tej samej porze. Produkcja liczyć będzie osiem odcinków. Polski zwiastun tutaj.

Advertisement

REKLAMA