Kolejna ważna postać znika z "Dynastii". Aktor jest tym zaskoczony tak samo jak my

"Dynastia" (Fot. CW)

Ciąg dalszy przetasowań w "Dynastii". Serial telewizji CW pozbył się już Cristal, teraz czas na kolejnego członka rodziny Carringtonów. To odejście jest nawet większym szokiem – także dla aktora.

"Dynastia" rozpoczęła 2. sezon od przetasowań. Z serialu zniknęła Cristal, żona Blake'a Carringtona. Bohaterka grana przez Nathalie Kelley została postrzelona w finale 1. serii, a następnie uwięziona w płonącym domu, i najwyraźniej zakończyło się to śmiercią. Nie mamy pewności, czy kiedyś nie będzie zmartwychwstania, ale na razie na jej miejsce wskoczyła "prawdziwa Cristal" (Ana-Brenda Contreras), kobieta, od której tamta przejęła tożsamość.

I na tym nie koniec, bo najwyraźniej wyjazd Stevena Carringtona do Paragwaju to tak naprawdę też odejście z serialu. James Mackay poinformował o tym na Instagramie, a serwis TVLine potwierdził tę informację w telewizji CW. Mackay nie będzie już w stałej obsadzie "Dynastii", choć ma potem jeszcze wrócić gościnnie. Aktor podkreśla, że to nie była jego decyzja.

- Dziś wieczorem nowa "Dynastia", ale niestety już beze mnie. Podczas gdy dla Stevena wyjazd był wyborem, dla mnie niestety nie był. Tworzenie telewizji wiąże się z wieloma decyzjami i czasami sprawy nie idą po twojej myśli i musisz z tym żyć – napisał aktor w piątek, przed emisją najnowszego odcinka w USA.

Steven ogłosił w odcinku z poprzedniego tygodnia, że wyjeżdża do Paragwaju, żeby kontynuować pracę charytatywną. Nic nie wskazywało na to, że zniknie na dłużej niż kilka odcinków. A równie zdziwiony co widzowie jest serialowy mąż Stevena, Sammy Jo, który w najnowszym odcinku mówi, że ciągle rozmawiają ze sobą przez internet, ale to nie to samo. Zmiana dokonała się także w czołówce serialu, z której Steven został wycięty.

TVLine pisze, że za kulisami "Dynastii" mogą dziać się nie najlepsze rzeczy. Ma o tym świadczyć reakcja Nathalie Kelley, która po zwolnieniu z serialu nie tylko podrzuciła dziennikarzom spoiler na temat odejścia swojej postaci, ale też powiedziała: "Odzyskałam swoje życie!". Mackay jest dużo bardziej powściągliwy, ale trudno zrozumieć jego pozbycie się z serialu w momencie, kiedy Steven i Sammy Jo stali się jedną z ulubionych par widzów.

"Dynastia" jest dostępna w serwisie Netflix. Kolejne odcinki w soboty.

REKLAMA