David Harbour oznajmia koniec prac nad 3. sezonem "Stranger Things". Jakie są dalsze plany twórców?

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

David Harbour jest niezawodny, jeśli chodzi o zdradzanie nowinek z planu "Stranger Things". Aktor właśnie poinformował o tym, że zdjęcia do 3. sezonu serialu dobiegły końca.

David Harbour, znany jako szeryf Hopper ze "Stranger Things", oznajmił na swoim Instagramie, że żegna się ze swoim wąsem. Co to oznacza dla fanów serialu? Otóż, prace nad 3. sezonem właśnie zostały zakończone.

Co więcej, w sieci pojawiły się zdjęcia oraz informacje o tym, że finałowa scena kolejnej części przygód mieszkańców Hawkins została już nakręcona.

Czego możemy spodziewać się po 3. sezonie? Również od Davida dowiedzieliśmy się, że będzie on czerpać inspiracje z filmu "Fletch", komedii kryminalnej z Chevym Chase'em w roli głównej, która premierę miała w 1985 roku.

- Dużo eksperymentujemy w tym sezonie i podejmujemy ryzyko, które mam nadzieję, że się nam opłaci. Wkroczymy na terytoria, na których nie byliśmy nigdy wcześniej, więc jest to ekscytujące - mówi aktor.

Choć 3. sezon "Stranger Things" nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, producent serialu, Shawn Levy, już nastawia nas na kolejną cześć produkcji.

- Mamy już pewne wyobrażenie, co się wydarzy w 4. sezonie. Zdecydowanie będzie on mieć miejsce. Istnieje także bardzo duża szansa na następny sezon, ale ostateczna decyzja jeszcze nie została podjęta. Częścią tego całego chaosu i zabawy z tym serialem jest to, że zawsze na początku bracia Dufferowie, scenarzyści z writers' roomu i producenci mają gotowy cały zarys sezonu. A potem Dufferowie wykorzystują proces pisania do ponownej analizy, oceny i zakwestionowania wszystkich wcześniejszych założeń.

Także nawet jeśli zaczynamy sezon z dobrym wyczuciem jego głównego kierunku, musimy być gotowi na zmiany i niespodzianki. Bo jeśli Dufferowie natkną się na inną zaskakującą inspirację, gdy piszą scenariusz, podążają za nią i odrzucają niektóre pomysły na korzyść nowych, które są bardziej ekscytujące. I nie mam wątpliwości – 3. sezon nie będzie wyjątkiem - powiedział Shawn.

Zdjęcia do 3. sezonu serialu oficjalnie dobiegły końca, czekamy zatem na moment, w którym otworzy się worek ze spoilerami i wylecą z niego pierwsze zdjęcia, opisy i zwiastuny!

Dwa dotychczasowe sezony "Stranger Things" są dostępne w serwisie Netflix.