8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (fot. CW)

People's Choice Awards rozdane. Michael C. Hall nie wyklucza powrotu "Dextera". Reboot "ALF-a" raczej nie powstanie. A oprócz tego "Downton Abbey", "Swamp Thing" i nie tylko.

1. People's Choice Awards rozdane. "Shadowhunters" dostało nagrodę dla najlepszego serialu 2018, "Riverdale" dla najlepszego serialu dramatycznego, a "Orange Is the New Black" dla najlepszego serialu komediowego. Pełna lista laureatów tutaj.

2. Michael C. Hall nie wyklucza powrotu "Dextera". "Nigdy nie mów nigdy" – powiedział Michael C. Hall, zapytany przez The Daily Beast o ewentualny powrót "Dextera". Przyznał, że zdaje sobie sprawę, iż dla wielu osób historia Dexa nie została zakończona. Choć jego zdaniem finał się broni, bo nie zobaczyliśmy głównego bohatera odjeżdżającego w kierunku zachodu słońca. Aktor zdradził także, że Showtime zastanawiał się już nad przywróceniem serialu w jakiejś formie, ale na razie nie ma konkretnych planów.

3. Ed Speleers nie pojawi się w filmie "Downton Abbey". Ed Speleers, czyli lokaj Jimmy Kent – ostatnio widziany w roli nowego łotra w "Outlanderze" – zdradził, że nie zobaczymy go w filmie "Downton Abbey". "Niestety, nie dostałem telefonu" – powiedział, dodając szybko, że prawdopodobnie i tak harmonogram by mu na ten występ nie pozwolił.

4. Henderson Wade w "Swamp Thing". Aktor znany z "Riverdale" dołączył do obsady nowego serialu "Swamp Thing". Zagra Matta Cable'a, stróża prawa z Luizjany, który będzie musiał zmierzyć się ze zjawiskami nadprzyrodzonymi.

5. "Eli Roth: Historia horroru" w AMC Polska. Serial dokumentalny "Eli Roth: Historia horroru" zadebiutuje na antenie AMC w Polsce w czwartek 15 listopada o godz. 22:00. Produkcja przedstawia mistrzów horroru – kultowe postaci oraz aktorów, których twórczość i dorobek wpisują się w definicję gatunku. Na ekranie pojawią się m.in. Stephen King, Quentin Tarantino, Jordan Peele, Jason Blum, Robert Englund, Linda Blair, Tippi Hedren i Rob Zombie, którzy opowiedzą o kulisach powstawania horrorów i o horrorze jako gatunku.

6. Netflix zapowiada sześć nowych produkcji animowanych. Są wśród nich filmy, seriale dla dorosłych i seriale dla dzieci. Lista tutaj.

7. Reboot "ALF-a" raczej nie powstanie. Michael Ausiello donosi, że nie udało się znaleźć stacji, która chciałaby reboot "ALF-a". Dlatego z projektu raczej nic nie wyjdzie.

8. Nowy sezon "Rezydentów" na FOX, "Will i Grace" na FOX Comedy. 2. sezon serialu medycznego "Rezydenci" startuje w Polsce 11 grudnia o godz. 21:05 na na kanale FOX. Kolejne odcinki we wtorki o tej samej porze. Tymczasem na FOX Comedy pojawi się powrót "Will i Grace" (czyli 9. sezon). Premiera 15 grudnia o godz. 20:05, od razu pokazane zostaną cztery odcinki. Emisja w kolejne soboty o tej samej porze, również po cztery odcinki.

REKLAMA