"Chilling Adventures of Sabrina" już wkrótce wróci! Netflix ogłosił odcinek świąteczny – kiedy premiera?

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Netflix wie, jak przekonać widzów do wspólnego spędzenia świąt. W bożonarodzeniowej ofercie platformy streamingowej znalazł się świąteczny odcinek "Chilling Adventures of Sabrina".

Rozłąka z "Chilling Adventures of Sabrina" będzie krótsza niż mogło się to wydawać. Jeszcze zanim na Netfliksa trafi drugi sezon przygód nastoletniej czarownicy, dane nam będzie obejrzeć specjalny odcinek świąteczny. To spore zaskoczenie i nowy zwyczaj w przypadku Netfliksa – do tej pory z odcinków świątecznych słynęły głównie brytyjskie telewizje, na czele z BBC.

To, że już niebawem możemy spodziewać się bonusowego spotkania z mieszkańcami Greendale, ogłosił sam twórca młodzieżowego serialu Netfliksa, Roberto Aguirre-Sacasa.

- Chwała Szatanowi, znaczy się chwała świętemu Mikołajowi! Sabrina będzie mieć specjalny odcinek świąteczny, który pojawi się na Netfliksie 14 grudnia. Kocham ten odcinek - napisał.

Opisu odcinka na razie nie ma, ale w teaserze świąt z Netfliksem pojawia się krótka scena. "Zakopiemy się i będziemy oglądać nasze ulubione filmy świąteczne" – mówi ciocia Hilda do swojej bratanicy. I to na razie wystarczy.

"Chilling Adventures of Sabrina" w połączeniu z płatkami śniegu, mrocznymi podarunkami i świątecznymi eliksirami wydaje się być uroczym prezentem od streamingowego giganta. Czujecie ten klimat?