7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jane the Virgin" (Fot. CW)

Nie żyje Stan Lee, legendarny twórca Marvela. Marti Noxon przechodzi do Netfliksa. "Jane the Virgin" i inne plany CW na midseason. A oprócz tego "Supergirl", crossover Arrowverse i nie tylko.

1. Nie żyje Stan Lee, legendarny twórca Marvela. W wieku 95 lat zmarł Stan Lee, scenarzysta, producent filmowy i wieloletni szef wydawnictwa Marvel Comics. Był współtwórcą uwielbianych postaci, jak Spider-Man, Iron Man, Hulk, Doktor Strange, Daredevil, Czarna Pantera, Thor czy X-Meni.

2. "Jane the Virgin" i inne plany CW na midseason. Telewizja CW podała daty zimowych premier i powrotów seriali. Wszystkie obecnie emitowane seriale wrócą w styczniu – z wyjątkiem "Legends of Tomorrow", którego powrót planowany jest na kwiecień. Z nowości jako pierwsze premierę będzie mieć "Roswell, New Mexico", które wystartuje we wtorek 15 stycznia. "Jane the Virgin" będzie emitowana w środy, ale dopiero po tym jak "All American" zakończy swój 16-odcinkowy sezon. Z kolei "In the Dark" pojawi się w czwartkowej ramówce, po tym jak skończy się 1. sezon "Legacies". Wiosną zobaczymy też finałowy sezon "iZombie" i 6. sezon "The 100".

3. Marti Noxon przechodzi do Netfliksa. Showrunnerka "Ostrych przedmiotów" podpisała umowę z Netfliksem, zgodnie z którą będzie tworzyć seriale dla tej platformy.

4. Allen Leech w pilocie "Surveillance". Aktor znany z "Downton Abbey" zagra męża postaci Sophii Bush w CBS-owskim pilocie "Surveillance".

5. Hannah James i Kate Burton w obsadzie "Supergirl". Hannah James będzie pojawiać się jako Maeve, siostra Nii Nal (Nicole Maines), z kolei Kate Burton zagra jej matkę, Isabel.

6. Zapowiedź crossovera Arrowverse. A w niej bardzo nietypowa para. Crossover wystartuje 9 grudnia i tym razem będzie składał się z trzech części (bez "Legends of Tomorrow").

7. Zwiastun netfliksowego "Planu na miłość". 8-odcinkowa komedia romantyczna z Francji pojawi się na Netfliksie 7 grudnia.

REKLAMA