"Chilling Adventures of Sabrina" – pierwsze zdjęcia i spoilery ze świątecznego odcinka

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Ruszyła machina promująca święta z Netfliksem, a razem z nią w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia i spoilery ze świątecznego odcinka "Chilling Adventures of Sabrina".

Jak wyglądają święta w Greendale, a dokładniej w rodzinie Sabriny Spellman? Tego dowiemy się z "A Midwinter's Tale", świątecznego odcinka "Chilling Adventures of Sabrina", który pojawi się na Netfliksie 14 grudnia. TVLine prezentuje pierwsze zdjęcia i informacje o bonusowej opowieści prosto z Greendale.

Kościół Nocy z wiadomych powodów nie świętuje Bożego Narodzenia, za to celebruje przesilenie zimowe, czyli najdłuższą noc w roku. Rodziny gromadzą się wokół ognia, śpiewają pogańskie kolędy (już chcemy poznać ich teksty!) i opowiadają sobie historie o duchach.

Przesilenie zimowe to także okres, w którym granica między światem żywych i umarłych staje się cieńsza, co sprzyja wszelkim seansom spirytystycznym. Sabrina postanawia wykorzystać to do kontaktu ze swoją mamą. Nie obejdzie się jednak bez problemów. Okres świąteczny to czas odwiedzin – zarówno gości mile wdzianych, jak i tych niepożądanych. "I nigdy nie wiesz, kto może wpaść przez twój komin" – czytamy w opisie.

Dodatkowych wskazówek, które naprowadzą nas na trop wydarzeń ze świątecznego odcinka serialu, możemy szukać na zdjęciach:

sabrina02

chilling_adentures_of_sabrina_2

chilling_adentures_of_sabrina_3

chilling_adentures_of_sabrina_4

chilling_adentures_of_sabrina_5

chilling_adentures_of_sabrina_6

chilling_adentures_of_sabrina_7

chilling adventures of sabrina świąteczny odcinek