8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Narcos" (Fot. Netflix)

Pedro Pascal z główną rolą w "The Mandalorian". Antonio Banderas ma zagrać złoczyńcę w "Westworld". Hulu zekranizuje "Wild Cards" George'a R.R. Martina. A oprócz tego "Fortitude", "The Good Cop" i nie tylko.

1. Pedro Pascal z główną rolą w "The Mandalorian". Serial Disney+ ze świata "Gwiezdnych wojen" ma już swoją gwiazdę. Pedro Pascal ("Narcos", "Gra o tron") zagra w "The Mandalorian" samotnego wojownika z planety Mandalore, który stanie się częścią uniwersum "Gwiezdnych wojen". Akcja rozegra się pomiędzy wydarzeniami z części VI i VII gwiezdnej sagi.

2. Antonio Banderas ma zagrać złoczyńcę w "Westworld". To na razie nieoficjalna informacja: "Westworld" próbuje zwerbować Antonio Banderasa do roli czarnego charakteru w 3. sezonie. Jego łotr miałby być podobny do postaci Javiera Bardema z filmu "Skyfall". Javier grał byłego agenta MI6, który został cyberterrorystą, co nasuwa podejrzenia, że Banderas może być kimś z Delos, kto postanowił zwrócić się przeciwko pracodawcy.

3. Hulu zekranizuje "Wild Cards" George'a R.R. Martina. Seria książek Martina, opowiadająca o superbohaterach w alternatywnej wersji Ameryki po II wojnie, zostanie zekranizowana przez platformę Hulu. Powstanie kilka różnych seriali – prace nad dwoma z nich już ruszają, a głównym scenarzystą ma być Andrew Miller ("The Secret Circle").

4. "The Good Cop" skasowany. Netflix potwierdził, że nie będzie 2. sezonu serialu z Joshem Grobanem i Tonym Danzą.

5. "Fortitude" wraca w grudniu. 3. sezon "Fortitude" będzie mieć premierę w Wielkiej Brytanii 6 grudnia.

6. Comedy Central podaje daty powrotów "Drunk History" i "Corporate". Podczas gdy w Polsce właśnie emitowany jest 2. sezon "Drunk History – Pół litra historii", w USA wraca oryginał. 6. sezon startuje 15 stycznia, razem z 2. sezonem "Corporate".

7. CBS All Access pozwoli widzom pobawić się w detektywa. CBS All Access zamówiło 10-odcinkowe true crime "Interrogation". Serial pozwoli widzom formułować własne teorie na temat skomplikowanej sprawy morderstwa, ciągnącej się przez 30 lat.

8. Idris Elba otworzył tropikalną knajpę w Londynie. Bar nazywa się The Parrot i mieści się w Covent Garden Waldorf Hilton. Idris Elba ma czasem pojawiać się w roli DJ-a.

REKLAMA