Mały Sheldon spotka dużego! Iain Armitage pojawi się w "Teorii wielkiego podrywu"

"Young Sheldon" (Fot. CBS)

Co się stanie, gdy spotka się dwóch Sheldonów? Wkrótce będziemy mieli okazję się przekonać, bo w "Teorii wielkiego podrywu" pojawią się aktorzy z "Młodego Sheldona" – w tym Iain Armitage.

To się nazywa crossover! Jak doniósł TVLine, w jednym z grudniowych odcinków 12. sezonu "Teorii wielkiego podrywu" dojdzie do międzyserialowego i międzypokoleniowego spotkania. Wszystko za sprawą trójki aktorów z "Młodego Sheldona", którzy pojawią się gościnnie w serialu-matce.

Oprócz Iaina Armitage'a, czyli Sheldona we własnej osobie, zobaczymy także Lance'a Barbera (ojciec Sheldona – George) i Montanę Jordana (starszy brat Sheldona – Georgie). Nie wiemy, w jaki dokładnie sposób pojawi się cała trójka, bo CBS nie udzieliło żadnych dodatkowych informacji, ale jest jasnym, że będzie to coś wyjątkowego. Może retrospekcja lub jakiegoś rodzaju wizja dorosłego bohatera (Jim Parsons)?

Cokolwiek się stanie, mamy nadzieję, że wszechświat wytrzyma spotkanie dwóch Sheldonów Cooperów. Do tego dojdzie w idealnym momencie, bo jak wiecie, "Teoria wielkiego podrywu" kończy się po trwającym właśnie 12. sezonie, więc kolejnych okazji, przynajmniej w tym serialu, już nie będzie.

A zanim jeden Sheldon spotka drugiego, przypominamy, że możecie łatwo nadrobić zaległości w obydwu serialach. Dotychczasowe sezony "Teorii wielkiego podrywu" oraz nowe odcinki "Młodego Sheldona" są dostępne w HBO GO.

Advertisement

REKLAMA